Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sen yumurtlama öncesini de değerlendir canım mutlaka inşallah sıkıntısız büyümüştür

Benimde dün bitti canım yarın kontrole gel demişti. Bakalım ne olacak durumlar
Hadi bakalım çok heyecanlı inşallah güzel sonuçlanır
Sen yumurtlama öncesini de değerlendir canım mutlaka inşallah sıkıntısız büyümüştür
Evet canım gün aşırı değerlendirmeye çalışıyoruz bakalım belki kontrole gidene kadar çatlar ne olur ne olmaz

Bir de kızlar sizde kuruluk yaptı mı klomen ?

Canım ben ovitrelle vurduğum için sanırım akıntım vardı benim ama ovitrelleden önce çatlamaya kadar olan süreçte çok akıntım yoktu senin de çatlamaya yakın artar muhtemelen

Reactions: niw
Canım ben ovitrelle vurduğum için sanırım akıntım vardı benim ama ovitrelleden önce çatlamaya kadar olan süreçte çok akıntım yoktu senin de çatlamaya yakın artar muhtemelen
Canım ya ovitrelle sende başka ne gibi belirtiler gösterdi ilk kullandığında. Benim iğne günü akşam aşırı mide bulantım ve baş ağrım oldu yan etkisi imiş galiba ama sonrasında hiçbir şey yok şimdilik.

Anladım canım ilişkide farklı olarak öyle bişi hissettim de bir sorayım dedim normalde pek olmazdı ona bağladım

Kızlar madem bu 11gün önemli size olumlama gönderiyorum içinden birini yada bazılarını seçip gun ıcınde tekrar edin. Takvime kaydeden oluyor kendine e-posta atan bile. Ben yazıp yanımda tutmayı tercıh ettım. Bide demın bı on dk arastırma yaptım telkin muziği diye bıse duydum. Calısırken bile kısık sesle kalabılır yanınızda dıyo altı yedı saat dinlemek lazımmıs uyurken bile olabılrmıs. Ben açtım şuan bi sitede buldum da YouTube de falanda vardır sanırım. Okyanus kuş sesleri felan rahatlatıcı . Biara olumlamaya başlayıp bırakmısttım. Bakalım bide bunuda deneyelim

Eklentiler

• IMG_20210204_101052_3.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 51
[/QUOTE]
Selam canım ovitrelle den sonra ovu testiyle çatlayıp çatlamadığına bakılsa sağlıklı sonuç verir mi? Sen yaptın mı iğneden sonra

Tatlım bende ovitrelle hiç bi yan etki yapmadı, yalancı gebelik belirtilerin olacak kasıkların ağrıcak vs. Diyorlardı o bile olmadı sadece akıntı vardı bende
Anladım canım ilişkide farklı olarak öyle bişi hissettim de bir sorayım dedim normalde pek olmazdı ona bağladım
Olabilir canım sonuçta hormon mutlaka etkisi vardır
Evet her gün okumak lazım bu tarz olumlamaları bilinçaltımız çöplük gibi kötü düşünceler yüzünden
Selam canım ovitrelle den sonra ovu testiyle çatlayıp çatlamadığına bakılsa sağlıklı sonuç verir mi? Sen yaptın mı iğneden sonra
Ovitrelleden sonra ovü testinden sonuç alamazsın canım iğnede lh hormonu olduğu için testlerin hep koyu çıkıyor o yüzden yapmanın bi anlamı kalmıyor

Kızlar benim bugün ovülasyondan sonra 16. Günüm ve sadece sarımtırak kahve rengi leke geliyor peçeteye silince adet sökülemiyor mu neyim var benim çok canım sıkıldı, hiç adet ağrım yok ateşim de düşük adet belirtilerinin hepsini yaşıyorum ama kanama başlamadı,

Anladım canim teşekkür ederim. Valla iki gün oldu işte şu an sanki hiç iğne yapılmamış gibiyim ağrı sancı yok şimdilik. Hayırlısı bekleyecegiz artik

off keşke şuan size müziği atabilsem cidden bi rahatlama geldi kendimi marmariste gibi hissediyorum Dpatronuma bile gülümseyerek bakıorum :

Anladım canim teşekkür ederim. Valla iki gün oldu işte şu an sanki hiç iğne yapılmamış gibiyim ağrı sancı yok şimdilik. Hayırlısı bekleyecegiz artik
Belirtilere takılma canım iğne olup ağrıdan acile giden de var benim gibi hiç bişey hissetmeyen de ama yumurtalar sıkıntısız çatladı ve kist olmadı yani hepimizin vücudu değişik tepki veriyolar hamilelikte böyle sanırım
off keşke şuan size müziği atabilsem cidden bi rahatlama geldi kendimi marmariste gibi hissediyorum Dpatronuma bile gülümseyerek bakıorum :
Patronuna gülümseyerek bakıyorsan iş ciddi

aynen öylee bi hamile kalayım senının ananı ağlatıcam diyorum ama içim den

Sökülecek galiba canım benim de reglden önce sarı akıntım oluyor sonra sökülüyor

bende akıntı oldu ovitrelleden sonra ve yoğun ağrı mide bulantılarım.herkeste belirtiler değişiyor demek ki. hakkımızda hayırlısı olur inşallh.

Aynen canım öyle düşündüm fazla bir belirtim ağrım da olmadı kasıklarımda hafif bir dolgunluk rahatsızlık var sadece ara ara gaz sancısı gibi geliyor. olumsuz bir şeye sebep olmasın da ben bu ay çok umutlu değilim zaten niyeyse. Hakkımızda hayırlısı olsun artık ya düşünmeden hamile kalmak nasıl bir şey acaba

Benimde eklermisin bat 10 Şubat 2,3 aydır istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…