Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım mesajini okuyunca cok uzuldum iliskiye giremeyecek kadar stres yapmis olman ,keza esininki de cok dogal ,erkeklerde strese giriyor dk saat hesabi olunca.Sen akışına birak sende rahatlarsan esinde rahatlar ve zevk alirsiniz.Bu kadar dk hesabi degil bunlar ortalama degerler zaten ,bu gece herhangi bir saatte de olabilirdi, rahatla biraz.saglicakla gelsin insallaj

Ay çok teşekkür ederim ama insan stres yapmadan duramıyor gerçekten normalde libidosu yüksek bir insanım ama şu muhabbet olunca çok zorlanıyorum

Bu dr lar toplanıpta şu konuları bi netliğe kavuştursunlar birinin dediği öbürünü tutmuyor, siz başka doktora gidin bence....Allahın dediği olur

Bu dr lar toplanıpta şu konuları bi netliğe kavuştursunlar birinin dediği öbürünü tutmuyor, siz başka doktora gidin bence....Allahın dediği olur
Kendi doktoruma güveniyorum ben zaten çok çabuk düşüyor hormon ondan pek önemsemiyorlar ilac ıctım kesinlikle düşmüştür zaten. Ama ilerde tekrar bakabilir tabi ini gerek kalmaz da

Canım benim sağol yok kuzum aşılama yaptırmadım daha erken, pek yaptırmayı da düşünmüyorum klomen kullandım 2 ay bu ay ilaçsız devam ediyorum. Maşallah büyüdü bebekte peki bu hareket etmeme durumun doğuma kadar mı devam edecek canım?
Cok fenayım kizlar aci ve ağrılarım arttı diğerinde hic boyle olmamıştım resmen oturup kalkamıyorum bile
Ah canım ya cidden şanssız gününe denk gelmiş ama Dr a gidince mutlaka bahset bu durumdan sonuçların ne zaman çıkacak?
Evet canım benim Yumurtlama geçti o zaman da feci akıntım oldu ama acaba arkasından bi daha büyüyen var mı diye düşündüm değerlendirmeye devam edelim

Kendi doktoruma güveniyorum ben zaten çok çabuk düşüyor hormon ondan pek önemsemiyorlar ilac ıctım kesinlikle düşmüştür zaten. Ama ilerde tekrar bakabilir tabi ini gerek kalmaz da
Çok kafaya takma düşüyor prl, doktorun haklı mesela sabah saatlerinde bile prl en yüksek seviyesinde oluyor vücudumuzda test verirken o bile etkiliyor

Günaydın kuzum okudum mesajlarını hadi hayırlısı bakalim normalde olmuyodu sanki senin akintin yumurtlamadan sonra insallah bebistendir insallah insallah
Günaydın canım normal döngümde olmuyordu klomen kullanmaya başladıktan sonra olmaya başladı canım, bakalım nasip ben pek yoramasam da umarım onunla ilgilidir

Günaydın canım normal döngümde olmuyordu klomen kullanmaya başladıktan sonra olmaya başladı canım, bakalım nasip ben pek yoramasam da umarım onunla ilgilidir
Ahh kuzum ya bu defa da olacak de pozitif düşün belki düşünürsen evrene olumlu mesaj gidecek bebis gelecek ben senin yerine hemen evrene pozitif mesajimi gonderiyorum

Ahh kuzum ya bu defa da olacak de pozitif düşün belki düşünürsen evrene olumlu mesaj gidecek bebis gelecek ben senin yerine hemen evrene pozitif mesajimi gonderiyorum
Ben her ay yumurtlamada özellikle olacak diye geçiriyorum içimden ama kendimi kaptırmamaya çalışıyorum bekleme moduna geçince "olursa olur yaa" psikolojisine dönüyorum ne diyim inşallah o ay bu aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…