Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Fotoğraf göremedim canım. Buldum şimdi fotoğrafı ama çizgi çok silik sanki kuruma çizgisi mi bilemedim ama batada var daha bi kan ver istersen
5 dakika içinde belirdi ama bilmiyorum testte 30 dk sonrası sonuçlar geçersizdir yazıyor adete daha olduğu için silik olabilir mi ve sabah idrarı olmadığı için

Ben genelde çamaşırımda gördüm canım, şeffaftı ama akıntı akıntıdır boşver, iyi düşünelim iyi olsun, sen yine de takip et bakalım

kelebek3333 canım ben de gördüm çizgiyi kuruma değilse kan ver
Bundan 2 gün önce de yaptım 30 dk falan sonra çizgi oldu ama oda pembemsi çok inceydi bundan bile hayaletti, dayanamadım bugünde yaptım 5 dk içinde belirdi pembemsi çok çok silik adetime daha 6 7 gün falan var ama yapmamın sebebi şüphelendim bide adetten 2 gün sonra galan yumurtlama akıntım geldi yani adet geçti 4 gün içinde falan yumurtladım kan vericem inşallah ama iki gün sonra tekrar idrarda yapıp daha sonra vericem

5 dk içinde belirdiyse vardır canım

Cok uzuldum agrin olmasina tatlim ilacli sivi veriliyor bisey olmaz canım icini ferah tut

Bende hic olmadi echomar sisli de cekildim ben ,tupler kapalida olsa agri olmuyormus son teknolojide ki cihazlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…