Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Bence önce rahim filmi sonra tedavi+ aşılama yaptırabilirsin daha faydalı oluyormuş bu şekilde Banu Çiftçi de öyle diyor. Senin ilacın etkisi sürüyormuş bir kaç ay daha bu süreçte doktoruna da danışıp ya tekrar klomen +aşılama yada ilaç etkisi devam ediyorsa sadece aşılama deneyebilirsiniz bence ama önce rahim filmi çektir ki tüp lerde sıkıntı varsa maddi manevi kayıp olmasın.

Evet önce rahim filmi çekileceğim canım olmazsa bu ay da sonra bakacağım karar vereceğim ne yapacağıma

Allah yardımcımız olsun hepimizin gerçekten çok yüksek meblağlar olmayan insanlar nasil karsilayacak bu tutarları çok yazik ya
Aynen öyle Allah yardımcısı olsun herkese gerçekten. Biz yine bebek sahibi olmaya çalışıyoruz hani tabi ki herkesin hakkı ama yine de ölüm kalım meselesi yaşayıp tedavi olmaya çalışan insanlar geliyor aklıma bunları ödeyemiyorlar diye.. çok üzgünüm aynı şekilde.

Bakmadm canm tahlıl yapmadı hıc. Ultrasonla baktı, iyi düşmüş gene canım zaten o değere dustuyse bence dahada iner kendılıgınden. Benim doktor prolaktıne önem vermiyor cok. Baska değerlere bakmadı ondan supheye dusuyorum biraz ama gecen ay test yaptığında benı supheye dusuren bişe olursa diğerlerıne bakcam demıstı ıyı bunlar Dedi bakmadı başka hormon

minseo canm bişe sorcam klomen kullanınca ne oluyor? Fazla yumrtamı gelişiyor birde bunu kullanınca ovü testi yapmaya gerek yok dimi onu kullanınca dahamı erken yumurtluyoruz

Evet önce rahim filmi çekileceğim canım olmazsa bu ay da sonra bakacağım karar vereceğim ne yapacağıma
Eğer beklemek istemiyoruz derseniz aşılama için çok uygun sperm sayısı. Ama yaşın 28 di sanırım yaşın daha gençsin film de temiz çıkarsa bekleyebilirsiniz biraz daha.

valla allah yardımcımız olsun dünya para döküyoruz doktorlara bende bu ay horman testi klomen artı ovitrelle tedavisi 500 e yakın harcama yaptım.
sonuçlarınızın güzel çıkmasına sevindim rabbim gönlünüze göre versin.hakkımızda hayırlısı.

Cok pahalı yahu oy oy Allah im mübarek cuma günü isyan algılamasin ama cok yorucu bir süreç hem maddi hem manevi olarak
Aynen gerçekten her gidişimde en az bu kadar veriyorum artık bir de sırf basit tahlil bunlar bir de büyük müdahaleler olsa kim bilir ne kadar ödeyeceğiz.. maddi manevi insanın moralini bozuyor gerçekten.
Olabilir canım ama Bursa'daki çoğu hastane böyle hangisinden bahsediyorsun bilemedim o nedenle. Ben doktorumdan memnunum bir de doğum teminatı içeren tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmıştım. Buraya geldim ki gebelik ve doğumu da burada takip ettireyim diye. Ama sigorta benim endometriozis olduğu için bu muayenelerin hiçbirini karşılamıyor geçmiş olsun sana da çok valla insan mecbur olunca veriyor sağlık deyip bir çok şeyden kısıp ama olmayınca o da olmuyor

Valla kizlar gittiğim dr bana ne folik asit kullan dedi ne de insülin ve pko için glifor gibi ilac önerdi sizce normal mi ??

Klomen kullanmak için tekrar hormonlara bakmıyorlar galiba bana da sadece altan bakıp temiz ilaca başlayabiliriz dedi verdi

Aynen öyle sağlık olunca gidiyor paracıklar napalım. Medicalpark benim dediğim yer.. Doktorun iyiyse devam et herkese iyi doktor denk gelmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…