Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bencede acele etmeyin bişiler düzelmedi diğerleri yarım kalıyor sonra başa dönülüyor süreç uzuyor Rabbim yardımcımız olsun

Canm benim 44 küsürdü iki tabletlik olanından vermişti ama bazısı vermıyormus cok onemli değil diye
Valla anlamadım benim bildiğim 25 e inmesi lazım yoksa ne gebelik olur ne regl.. bunu gordu ve ilac vermedi ben bu prolaktin ile zaten regl olamicam tam olarak nasıl bir yol izliyor anlamadım

Kızlar cıktım sımdı ultrasonla baktı tedaviye başlamaya engel bişe yok dedi, seninde eşininde testleri iyi er geç olacak dedi. Klomen Verdi sabah aksam ıcılcek yarın baslıcam, haftaya cuma kontrol dedi.
Hadi hakkında hayırlısı olsun canım şubat sana uğurlu gelsin bebisini al kucagina

Canım bildiğim kadarıyla baya iyi bence tüm değerleri. Eşinin mi bu sonuçlar?
Kızlar cıktım sımdı ultrasonla baktı tedaviye başlamaya engel bişe yok dedi, seninde eşininde testleri iyi er geç olacak dedi. Klomen Verdi sabah aksam ıcılcek yarın baslıcam, haftaya cuma kontrol dedi.
Hadi hayırlı olsun gözün aydın ben de yeni geldim bekliyorum şimdi. İnşallah güzel sonuçlar alırsın

Ya maşallah canim hadi hayırlısı ben de öbür ay kullanacam doktor tam bir pkosun dedi öbür ay regl olursam başlarız inşallah

Test sonuçları baya iyi çıkmış canım belki ileri hareketi arttırmak için takviye verir yada vermeyebilir doktorun takdirine göre değişiyor bu şekilde de yeterli düzeyde görünüyor. Sıvılaşma süresi meni su gibi oluyor ya bekledikten sonra onu ifade ediyor. Suya dönünce daha akışkan oluyor ve spermleri daha içeriye taşıyor bildiğim kadarıyla. Daha fazla beklemeyin inşallah. Hakkınızda hayırlısı olsun kuzum

Normal canım ben günde 3 tane içiyordum

Evet canım eşimin sonuçları bu sıvılaşma 30 dk diyor ya o spermin yumurtaya ulaşma süresi miydi
Evet canım o etrafındaki sıvıdan arınıp yapışkan halinden arınıp sıvılaşıp harekete geçip dölleyebilir hale geliyor. Benim eşimin o 60dkdan uzun gözüküyor mesela onu hiç önemsemedi doktor ama ben de taktım kafaya onu. 60 dkdan az olması normal diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…