Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
AAAAAA inanmıyorum... peki başka bişey kullandınız mı keçioynuzu pekmezi havuç suyu vs..ümidim bitti şuan...(((

AAAAA inanki okadar araştırmama rağmen bu dediğinizi hiç görmedim okumadım teşekkürler... çünkü ileri doğru sperm sayısı O bizimde... ve doktorlar direk tüp bebeğe yönlendiriryor...eşimde istemiyor tabiki... zaten şu proxeed keçi boynuzu vs içirmek bile zulum...

Cumayı görmedim ya yarında okurum bişi olmaz
Biz tez canlılar olarak erken okuduk ama yarında yine okuruz
Olsun canlar, mühim olan niyetlenmek Hangimizin duası ne zaman kabul olacak hiç belli olmaz
Kızlar yumurtlama gününü değerlendirdik sonrasında çok bel ağrısı kasık ağrısı mide bulantısı oldu normal mi
Kaç gün geçti canım? Bulantı hamilelik belirtisi olamaz şuan bulantı 7-8. Haftalarda anca başlıyor ama diğerleri gebelik belirtileri sayılabilir

KIzlar benim içim hiç rahat değil sık tuvalete çıkıyorum diye enfeksiyon olduğunu düşündüm önceki ilaçlarımdan içtim bir tane de fitil koydum hamile değilim diye düşünüyorum tamam yumurtlamayı değerlendirdim ama hiç bir ay hamile kalmadım bu ah da olduğunu sanmam zaten ama içime kurt düştü bu durumda hamile olsam tehlikesi varmıdır hep okuduğum kadarıyla hamileliği öğrenene kadar olan şeyler zarar vermezmiş bebeğe,

Kullandık bizim durumunuz biraz farklı ama eşim 1 yıl önce kemoterapi almıştı belki o yüzden duzelmemistir. Ümidin i kaybetme inşallah şifa olur
sağolasın canım sizinde geçmiş itmiş olsun inşallah. sizde allah şifalar versin...

Ne demek canım hepimiz burda fikirlerimizi bilgilerimizi paylaşmak için varız.

Çoğu erkeğin her gün milyonlarca yeni sperm ürettiği genel olarak bilinir. Bununla birlikte, bu yeni spermin tamamen olgunlaşması yaklaşık 2 ½ – 3 ay sürdüğünü veya sperm oluşmaya başladığında ileri doğru yüzme ve yumurtayı dölleme yeteneğinden yoksun olduğunu bilmiyor olabilirsiniz.

Sağlıklı koşullar altında gelişen yeni spermlerin olgunlaşıncaya kadar bir yumurtayı döllemeye hazır olmayacağını akılda tutmak önemlidir. Yani, bir yaşam tarzı değişikliği yaptıktan sonra, kadınların hamile kalmadan önce yaklaşık 3 ay beklemesi önerilir.

Üretilen spermler ne zaman olgunlaşır ve dölleme yapabilir ?
Üretilen spermler 2.5-3 ay içinde olgunlaşır ve dölleme yeteneğine sahip olurlar.

1 fitil den bişey olmaz canım ama sen yine de temkinli ol çok ağır ilaçlar alma şuan ne olur ne olmaz

Biz çok aceleciyiz ama biyolojinin şakası yok

sağolasın canım.. üşenmeden güzel bilgiler verdiğin için... Allah sizede nasip etsin inşallah.. ilk sayfadan itibaren herkesin hikayesini tek tek okudum... Dualarımızdasınız...

Aynen dediğin gibi canım erken dönem bişey olmaz Allahın izniyle

Benim doktor Mehmet Resit Asoglu canim, bizde sorun benim amh 0.9, esimin morfoloji 2, benim de bir kizim var 6 yasinda, o kndiliginden olmustu supriz sekilde, biz de ilincisi de boyle kolay olur sanip hc ustune dusmemstk hata etmsiz, arada ekstra bir sey cikmadi canim suana kdr cok sukur, igneler pahali bayagi o da kisinin dozuna dolayisiyla kutu sayisina gore degisiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…