Anne olmak isteyenler bakabilir mi

hayatdongumm__

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2023
11
5
26
merhabalar oncelikle bir konu uzerınde konusmak icin bu kadınlar kulübüne üye oldum.
ben bu ay cocuk dusunuyorum 2. kez anne olmak istiyorum
geçen ay aralıgın 19 unda olmustum adet bitişi ise 23 u oldu. Şimdi adetten sonra ilişikiye aralıgın 27 sınden itibaren 1 gun aralılklarla devam ediyoruz sizce dogru mu olur mu hamilelik ?
( birde yanlış anlaşılmasın ilk cocugum 9 aylık iken vefat etmişti anne karnında vefat etmedi dogmustu yani 6 ay oldu vefat edeli acımın hafıflemesi icin bir tane evladım olmasını icin dusundum şimdi dusunuyoruz bır cocugumuz olması ıcın )

Canım başın sağolsun, meleğin cennetin en güzel köşesinde onun için hiç üzülme Rabbim inşallah sağlıkla güzelliklerle bir evlat nasip etsin

Başınız sağ olsun Ovülasyon testiyle birlikte yumurtlama gününü takip edin aynı zamanda 2 güne bir ilişkinizi sürdürün bence işi şansa bırakmamak için. Ben bu ay öyle deniyorum inşallah olumlu olur

Canım başın sağolsun, meleğin cennetin en güzel köşesinde onun için hiç üzülme Rabbim inşallah sağlıkla güzelliklerle bir evlat nasip etsin
amin inşaAllah Allah hiç bir anneye evlat acısı dahi yaşaymasın cok zor gunler yaşadım ama güçlü olmak için elimden ne geliyorsa yapmaya devam ediyorum

Sizin güzel haberlerinizi bekliyorum umarım hamile kalırsınız
amin inşaAllah Allah hiç bir anneye evlat acısı dahi yaşaymasın cok zor gunler yaşadım ama güçlü olmak için elimden ne geliyorsa yapmaya devam ediyorum

Bizler çok güçlü varlıklarız. Rabbim yaşattıysa vardır bir hikmeti. Hiç bir şey için geç değil. Bende sizin güzel haberlerinizi bekliyor olacağım

Başınız sağolsun, Rabbim cennetinde buluştursun sizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…