Anne olma yolunda 🙏🏻🥺🩷

huzurum_0909

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
43
16
20
Merhabalar anne adayları ve anne olma yolunda olanlar yaklaşık 8 aydır evliyim ve evlendigim günden beri korunmasız ilişkimiz var çocuk istiyoruz hiç bir şekilde korunmadik her ay umutlansam da sonuç yine hüsrandi ve iki ay önce kadın doğuma gidip sorunum olup olmadığına baktırdım hormon testlerim normal yumurtalıklarim normal düzeydeydi doktorum folik asit verdi ama halen çocuğumuz olmuyor dün çok araştırma yaptım ve soğan kürüyle karşılaştım 15 gün boyunca soğan kürü ardından 15 gün boyunca aslan pençesini deniyecem şuan soğan kürümun birinci günü buraya sonuclarimi yazacam umarım güzel haberlerle gelirim ve benim gibi olanlara da umut olurum sağlıcakla kalın güzel kızlarım
NOT:COGU YERDE SOĞAN KÜRÜNÜ GÜNDE İKİ KERE TÜKETİN DİYORDU AMA BEN SABAHLARİ AC KARNINA GÜNDE BİR KERE TUKETECEGİM BOYLE DE FAYDASİNİ GÖRÜRÜM UMARİM..

Merhaba soğan kürünü geçen ay ben denedim 11 gün sabah akşam biz de 8 aydır deniyoruz ama hala hamile kalamadım soğan kürünü kullandığın ay değil de diğer ay hamile kalanlar çoğunluklu. Bakalım bu ay kalacak mıyım ben de beklemeyeyim insallah ikimizde hayırlı haberler alırız

Kürlerle ilgili hocalari dinleseniz iyi olur. Her kür herkese iyi gelmez.

doktorunuzun önermediği hiçbir seyi kullanmayın. hormonları daha çok bozuyor. 8 ay uzun bir süre değil. eğer esinizde de sizde de bir sorun yoksa sabredin

İnşallah kuzum 15 gün öneriliyorlar genelde umarım faydasını görürüz.

Adet oldun mu canım merak ettim

Ne durumdasin canım benim adetime 5 gün var beklemedeyim ben umarım hamilesindir

BEN DENEYİMLERİMİ BÖYLE AKTARMIŞTIM SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA YARDIMCI OLABİLİRİM RABBİM SİZE DE NASİP ETSİN İNŞALLAH.

BEN DENEYİMLERİMİ BÖYLE AKTARMIŞTIM SORMAK İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEY OLURSA YARDIMCI OLABİLİRİM RABBİM SİZE DE NASİP ETSİN İNŞALLAH.
Rabbim herkese nasip etsin umarım sağ salim kucağına alırsın bebeğini canım bende soğan kürünü her sabah taze yapıp içtim 11 gün tek yapabildim şuan beklemedeyim bol bol dualar ediyorum umarım tutar bu ay

iyi yapmışın adetten 14 gün sonra yumurtlama dönemi deniyor o yüzden temkinli olup erken bırakmak daha iyi çünkü zararlı oluyor yumurtlama döneminde diye okumuştum Rabbim tez zamanda hayırlı haberler almanı nasip etsin inşallah bize de haber edersin:)

Amin inşallah Allah razı olsun sabırla bekliyorum

Ben elendim arkadaşlar regl oldum bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…