anne olacağınızı öğrendiğinizde hayatınızda neler değişti?

neshe1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
168
2
a.s. Merhaba arkadaşlar anne olacağımı öğrendikten bir iki hafta sonra ev aldık (ki ne zamandır yeni eve taşınma hayali kuruyordum).Yıllarca beklemiştim istemiştim ama bir türlü gercekleşmemişti ne anne olma ne de ev sahibi olma hayalim.Ama hamile oldugumu öğrendikten sonra ev aldık,eşim başka bir işten teklif aldı.Yani bir çok şey fazlasıyla yoluna girdi.Bazen bu kadar mutluluk fazla olur nazar değer diye de korkmadan edemiyorum.Ama hep dua ediyorum her şeyin hayırlısı olsun diye.Eskiler der hep: her cocuk kısmetiyle gelir diye,gercekten de doğru...Bunu aynen yaşıyorum.Bebeğiniz size de uğur getirdi mi?Umarım herkes hayal ettiği şeylere bebeğiyle birlikte kavuşur.Kucak dolusu sevgiler:

Ne güzel canım bebek uğur getirmiş ailenize.ben 6 aylık hamileyim ama şuan bizde öyle gözle görülür bir değişme yok birşey istemiyorum zaten hayırlısıyla bebeğimi kucağıma alıyım yeter bana.

ben de başka bir şirketten iş teklifi aldım, ama bana sorarsan en güzel değişiklik sigarayı bıraktım

Bende psikolojik anlamda değişiklikler oldu.Pozitif, olumlu bir insan oldum hayata bağlandım.Bunlarda yetti bana...

valla bizim evimiz var ama kaynanamların üzerine biraz daha büyük bir eve cıkmak istiyoruz inş. evlendigimizden beri borclardan kurtulamamıştık bebişimin gelişiyle borclarımız bittiyo ve cok rahata ericez araba alıcaz ehliyetimi aldım ne biliyim şimdilik hatırladıklarım bunlar

14 haftalık hamileyim ve 4 haftadır raporluyum ve çalışamıyorum.Haftasonları dersanede çalışıyodum o iş de mecburen bitti daha 3 hafta var raporumn bitmesine 3 hafta önce kayınvlidemler geldi eskişehirden bebiş için kayınpeder burda kalp krizi geçirdi.aman hiç biri önemli değil bizim bebiş bereketini doğumdan sonra getirecek sanırım.Sağlıklı doğsunda para pul ne yapalım

bende ne gibi değişiklikler oldu
-çayı ve kahveyi azalttım
-uykumu düzene soktum:1rolleyes:
-daha çok evhamlı oldum.:bbo:
-gıdalarıma daha çok dikkat ediyorum(mesela düzenli kahvaltı yapıyorum, önceleri yapmazdım, hergün ceviz falan yiyorum v.s)şakkıdı
-yürüyüşlere başladım.yerimseniben
-heyecanlıyım:dance:
-vede şu anda 6 kg aldım
bu kadar ...

bende ev alıp taşındığımız hafta hamile kalmışım:sm_confused:
onca işin arasında nasıl olduysatatlicadiarzu:roflol:
şimdi kendi evimizde bebişimi bekliyoruz
bende bebklerin rızkıyla geldiğine inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…