anne karnındaki bebegin suyu azalırsa

ekim.29

Allahumme Ya Mübdi
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
3.838
39
35
slm kızlar ben 37 haftalık hamileyim herşey yolunda gidiyodu....... benneyaptımki daha sonra dr muayene için gitmiştim bebegimn çok az suyunun kaldgını ögrendm 2 şişe serum yedim eger suda artma olmazsa 1 haftaya kadar sezaryanla dogum yapcam bu tür sorun yaşayanlar bu durumuçözdümü yoksa sezaryanla dogum mu yaptı :uhm: bilen ve yaşayan arkadaşlar acil cvp verrlerse sevinirim ve ayrıca bebegmn hareketlerindede yavaşlama oldu bunu dr da biliyo nst ye baglanıyorum devamlı kafamçokkarıştı

cnm 37. hafta doğum için normal değilmi miladını doldurmuş oluyor yani öyle değilmi kafana takma doğur al bebegini kucagına

slm ekim 29 nisan anneleri sitesinden tanıyorum seni bende orda yazmıştım benimde biraz azalmış ama seninki gibi serum alacak kadar değil suyun azalması erken doğuma sebepmiş bende doktordan gelince olanca konuyla alakalı siteleriokudum suyun azlığıda fazlalığıda erken doğuma sebepmiş.doktor kontorlunde mümkün olduğunca doğuma yakıan kadar beklenerek sezeryan oluyormuş ama 36 dan sonra ne küvez derdi olur inş tabi hemde akciğerleride gelişimini tamamlamış olur yani en olacağı biraz daha zayıf olur onuda takmamak lazım doğumca besleriz.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…