ANNE KARNINDA MAÇ - İzlemelisiniz

Çok hoş ya. Dar alanda kısa paslaşıyo desene:)

:1shok::1shok:Bu gerçekmi acaba yaa çok şaşırdım izleyince

bebek ne kadar buyumuski icerde artik sigamiyor rahatsiz oluyor ..cikmak istiyor :))

ne güzel hamilelik günlerim geldi aklıma inşallah bu hamileliğimdede o günleri görürüm

sanırım bu bebeğin son doğmaya yakın ayları..ben kızızma hamileyken aynen benim karnımda böyle olmuştu..korkuyordum bazen bişey mi oluyo bebeğime diye düşünürdüm ve kızım bundan çok daha hareketliydi..gerçi hala aynı amaaa..gerçekten o anı izlemek çok güzel bi duygu..

evet benimde kızıma hamileyken aynen böyle oluyordu hatta canımı bile acıtıyordu.

yaa kzılar ben maca bezetmedım
ama son ayarda yeter artık senınle bulumak isiyorum anne dogmak ıstıyorum gıbı geldi
butun haılelıklerde son zamanlar doguma yakın oldukça boyle oluyomus
gormek bıle heycanlandırdı acaba ıçınde yasayan canılınınkıırtısın hısetmek nasıl bır duygu?
tesekkurler guzeldı

süper yaa..bizde pıt pıt hissetcez mi diye deli oluyoruz:)) içerde at koşturuyo welet..geç zaman geeçç..büyü bebeğim büyüüüü:emir_bebek:

süper ya cok güzel benimde ilk hamileliğim böyleydi Allahım 2.yi nasip eder inşaallah

ne güzel bişey rabbim inşallah o duyguları bizlerede yaşatır:Saruboceq::Saruboceq:

inanaılmaz bişi peki arkadaşlar bebek anne karnında öyle oynarken ne hissediosunz .karnının içindede bişi vilik vilik dolanıo:) allahm yha ne kadr ilginç=) bi misafrlikte dar giyindiysen iyi dikkat çeker=)

canım çok hoş ya sannırım son haftalarında yapılmış bir çekim bakalım bizlerin nasıl olacak

benim bebeğimde aynen böylee çok canım acıyoo ama yerimden zıplatıyoo valla hayırlısıyla bi dünyaya gelse yiycem onu yiycemm canım oğlum benim..

valla benim oglumda aynen boyleydi,bide o donmeleri canimi yakardi bazen icim kopardi resmen,bi otarafa bi butarafaaa,,gece uyuren esime donuksem esim uyandirirdi yine basladi diye:))))))simdk buyudu ne guzel duygudu yaa

uuu.....bu ne:1shok: :1shok:

ben korkarim ya :1shok: resmen yirtip cikicak gibi...ne zaman olmuski bu ya benim son 5 hafta olurmuki boyle....

:1closedeyes:gerçekmi çok şaşırdım biran önce beni alın dışarı çıkıcam diye uğraşıyor çocukdelikafadulden

çok güsel bi duygu bende yaşamak istiyorum yhaa:)

X