Anne Adaylarına Anneliği Armağan Ediyoruz II. Çekiliş Sonuçlandı!

M

mayatupbebek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi mayatupbebek
Merhaba,

Maya Tüp Bebek Merkezi ve Kadınlar Kulübü'nün işbirliği ile siz üyeler için düzenlenen 2. kampanya sona ermiştir. Kampanyamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Ücretsiz Tüp Bebek tedavisi kazanan üyemiz Cans. :) Cans 38 yaşında ve Ankara'da yaşıyor. Umarım bu Anneler Günü'nde hamilelik haberini buradan vermiş oluruz.

Diğer üyeler Maya'nın Kadınlar Kulübü üyelerine özel sunduğu tıbbi danışmanlık hizmetinden yararlanabilirler.

Ayrıca Maya Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları - TüpBebek - - Tüp Bebek Tedavisi - Tüp Bebek - IVF - Mikroenjeksiyon - Mayatupbebek.com adresindeki Maya Fırsatları anketimizi dolduran site üyelerimize tüp bebek tedavisinde % 50 oranında bir indirim uyguluyoruz. Kampanya 30 Haziran 2009'da sona erecek.

Raporlu hastalara uygulanan bedel üzerinden tedaviye girme şansını kaçırmayın.

Maya Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları - TüpBebek - - ıletişim-Ulaşım - Üyelere Özel Maya Fırsatları - Mayatupbebek.com

Maya Tüp Bebek Merkezi
0 800 314 1 314

kazanan arkadasi tebrik ederim
insallah hamile kaldiginida görürüz
maya tüp bebek merkezinede cok tesekkürler

Kazanan arkadaşı tebrik ederim inşallah hayırlısıyla hamile kalıp aramıza döner.
Demekkki çekilişe katılım sırasında,sayfanın alt kısmındaki katılım sayısı doğru değil,çünkü,749-750-751. başvuran kişi bendim,belki de daha çok başvuru yaptım,ben başvuru yaptıkça sayı değişti,merak ettim 750.kişiyi neye göre belirliyorsunuz? Sayfanın altındaki sayı ne anlama geliyor?başvuru yapıldıkça sayı neden artıyor amacı ne?

Kazanan arkadaşı tebrik ederim inşallah hayırlısıyla hamile kalıp aramıza döner.
Demekkki çekilişe katılım sırasında,sayfanın alt kısmındaki katılım sayısı doğru değil,çünkü,749-750-751. başvuran kişi bendim,belki de daha çok başvuru yaptım,ben başvuru yaptıkça sayı değişti,merak ettim 750.kişiyi neye göre belirliyorsunuz? Sayfanın altındaki sayı ne anlama geliyor?başvuru yapıldıkça sayı neden artıyor amacı ne?

Merhaba bu rakamları nerede gördünüz bilemiyorum ama ;

KADINLAR KULÜBÜ KADIN, KADINLAR, KADINCA

sayfasında en alta giderseniz sayfanın 4.814 yani yaklaşık 5.000 kez ziyaret edildiğini göreceksiniz. Bahsettiğiniz rakamları nereden aldınız bilmiyorum ama 3 başvuru yaparak ne yapmaya çalıştığınızı anlayabilmiş değilim. Forumdaki görüntülme sayısını sayıyorsanız sadece KK'da yayınlanmıyor. KK'da birçok başlıkta bu yazı yayınlandı.

Allah'tan Allah gönlünüze göre veriyor.

tebrikler cans inşallah güzel müjdelerle dönersin tedavinden

böyle güzel haberler duymak doğrusu bana umut aşılıyor umarım sonuç biran önce alınır. hayırlısı olsun cans arkadaşımız için :nazar: a.s.

Merhaba bu rakamları nerede gördünüz bilemiyorum ama ;

KADINLAR KULÜBÜ KADIN, KADINLAR, KADINCA

sayfasında en alta giderseniz sayfanın 4.814 yani yaklaşık 5.000 kez ziyaret edildiğini göreceksiniz. Bahsettiğiniz rakamları nereden aldınız bilmiyorum ama 3 başvuru yaparak ne yapmaya çalıştığınızı anlayabilmiş değilim. Forumdaki görüntülme sayısını sayıyorsanız sadece KK'da yayınlanmıyor. KK'da birçok başlıkta bu yazı yayınlandı.

Allah'tan Allah gönlünüze göre veriyor.

benim bahsettiğim başvuru formunun hemen altındaki rakam,siz bunu görüntülenme sayısı olarak belirtiyorsunuz başvuru yapıldıkça bu rakam artıyordu ben bu sayıyı katılım(başvuru sayısı zannettim sadece bilgilenmek istedim ,kampanya II başladı sayfasında bayanlar işte sayı 3.888olmuş (sayıyı attım) katılmamıza gerek yok 750 yi nasıl olsa geçmiş diye yazışıyorlardı,bu şekilde zanneden tek ben değilim,ben sadece 3 başvuru yapmadım sizin görüntülenme diye bahsettiğiniz sayı 749,750,751 iken ben başvuru yaptım,sadece 3 değil daha pek çok kez başvuru yaptım,şans bu...bilgilendirdiğiniz için sağolun.Ne yapmaya çalıştığınızı anlamış değilim demişsiniz,buraya katılan herkes anne olmaya çalışıyor benimde tek isteğim bu.Kazanan arkadaşımı tekrar tebrik ederim.
Allah sizinde gönlünüze göre versin!!!!!!

Son düzenleme:
maya tup bebek merkezine binlerce teşekkur... o kadar mutluyum kı ... bu sefer olacak allahım dıyorum ... kadınlar kulubune uye oldugum gunden berı en yakın dostlarım sızler oldunuz .. ümitliyim inançlıyım umutluyum ..çünkü MAYA TÜP BEBEK MERKEZINE güvenıyorum .. akıp gıden hayatımın belkı de en guzel durağı burası olacak dıye dusunuyorum ... bu kulupten aldıgım destek sayesınde hayal kırıklıklarımı , acılarımı . sevınçlerımı hep sızlerle paylaştım .. şimdi de kendımı guvenılır ellere teslım etmenın heyacanı içindeyım .. allahım bu guzel duyguları herkese yaşatsın ... yeşermek ısteyen umutlarımıza yenı filizler verdıgı için MAYA TÜP BEBEK MERKEZıNE çok teşekkür ederım ...

X