Anlaşmalı boşanma maddeleri ne olmalı ?

Yaseli

Açılın da nefes alsın….
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
28
17
İyi akşamlar
Daha önce konu açmıştım boşanamıyorum diye, bugün güzel bir gelişme oldu sanırım, karşı tarafın avukatı avukatımı aramış iki teklifimiz var lütfen birisini kabul edin demiş:
1. Barışma
2. Anlaşmalı boşanma
Ben tabiki barışmayı aklımın ucundan dahi geçirmiyorum artık ki boşanmayı kurtuluş sayıyorum.
Şimdi durum şu deprem de yıkılan evimizin yerine %40 geri ödemeli Tokiden bir evimiz, enkaz altından çıkarıp yaptırdığımız bir arabamız var başka da mal mülk bişey yok.
Yanlız dask ödemesi var miktarını bile bilmiyorum, aldığı yardımlar var(para) yine bunun da miktarını bilmiyorum.
Anlaşmalı boşanma sebebi de muhtemelen davayı kazanacak olup tazminat alıcak olmamız.
İşin doğrusu 3-4 yıl beklemek bana cazip gelmiyor ve bir an önce daha da rahat nefes almak istiyorum. Ben şimdi ne istemeliyim ki mağdur olmayayım yardımcı olabilir misiniz? Avukatla pazartesi görüşüp maddeleme yapacağım ama öncesinde bir fikir sahibi olmak istiyorum, şimdiden teşekkürler

Ece erkenle ilişkisi çıkınca karısıyla barışma kararı almıştı avukat sevgilisi, karısı da kabul etmişti yuvam yıkılmasın diye meğer barışınca o sıra ne sorun varsa bir daha aynı sebeple dava açmamak içinmiş.( Ece erkenle beni aldattın diye bir daha tazminatlı boşanmadı kadın )

Barışma bana tehlikeli geldi bu durumda.

Anlaşmalı da baya maddeleri dizin hakkınız neyse herşeyin yarı yarıya sahibisiniz. Altınlarınızı da isteyin.

Ece erkenle ilişkisi çıkınca karısıyla barışma kararı almıştı avukat sevgilisi, karısı da kabul etmişti yuvam yıkılmasın diye meğer barışınca o sıra ne sorun varsa bir daha aynı sebeple dava açmamak içinmiş.( Ece erkenle beni aldattın diye bir daha tazminatlı boşanmadı kadın )

Barışma bana tehlikeli geldi bu durumda.

Anlaşmalı da baya maddeleri dizin hakkınız neyse herşeyin yarı yarıya sahibisiniz. Altınlarınızı da isteyin.
Yok barışma yolu tıkalı zaten, altınları ekleyeyim evet

Çocuk varsa nafaka
Eğitim masraflarının yarısı ben böyle boşandım ama keşke çekişmeliye gidip çatır çatır tazminat alsaymisim bin pişmanım ama vardır bunda da bir hayır
Sağlık sigortasını da ekleyin durumu varsa çocuk için
Araba kalsın evi size versin yerse ama yemez

Çocuk varsa nafaka
Eğitim masraflarının yarısı ben böyle boşandım ama keşke çekişmeliye gidip çatır çatır tazminat alsaymisim bin pişmanım ama vardır bunda da bir hayır
Sağlık sigortasını da ekleyin durumu varsa çocuk için
Araba kalsın evi size versin yerse ama yemez
Ev borçlu borcuyla bana verecek ödeyebilir miyim bilmiyorum

X