Anksiyeteden kurtulan var mı ? Lütfen yardım edin

ozg93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
46
1
31
Merhaba 2,5 aydır depresyon ve anksiyete tedavisi görüyorum. Hala tam iyi değilim. Bu illetten kurtulan var mı arkadaşlar. Varsa lütfen yazsın.

Bende de sosyal anksiyete ve hafif depresyon vardı. Terapi mutlaka alın. Farkındalık kazandıracak çok güzel psikoloji kitapları var alın okuyun. Psikologların sohbetleri var YouTube üzerinden açın dinleyin.

Bende de sosyal anksiyete ve hafif depresyon vardı. Terapi mutlaka alın. Farkındalık kazandıracak çok güzel psikoloji kitapları var alın okuyun. Psikologların sohbetleri var YouTube üzerinden açın dinleyin.
Terapi almaya başlayalı 2 seans oldu. İlaç tedavisi de görüyorum artı yoruldum.

Etkı etmedımı
Hangı ılacı kullanıyorsunuz
Etki etti 2 ay önceye göre daha iyiyim tabiki de. Ama iç sıkıntısı ve kaygı hala tam geçmedi. Birazcık depresif hali devam ediyor. Efexor 75 mg akşam da 37,5 mg anafiril alıyorum.

Etki etti 2 ay önceye göre daha iyiyim tabiki de. Ama iç sıkıntısı ve kaygı hala tam geçmedi. Birazcık depresif hali devam ediyor. Efexor 75 mg akşam da 37,5 mg anafiril alıyorum.
Aylık kontrole gıdıyormusun
Düzenlıyorlarmı ılacını

Bende 5 6 aydır prozac kullanıyorum
Her ay kontrole gıdıyorum ilacı 3 e cıkarttılar
Mutsuzluk sıkıntı halı gecmedı ama panık atak anksıyetede duzelme var

Bende 5 6 aydır prozac kullanıyorum
Her ay kontrole gıdıyorum ilacı 3 e cıkarttılar
Mutsuzluk sıkıntı halı gecmedı ama panık atak anksıyetede duzelme var
Peki geçer mi o doktorunuz ne dedi? Ben işte yaşama sevincimi kazanamazsam eskisi gibi olamazsam diye çok korkuyorum.

Evet gidiyorum. Bende ya ilaç işe yaramazsa böyle kalırsam korkusu var. Daha önce lustral denedim o işe yaramayınca böyle korku oluştu.
Yok yok korkma demekkı bunda bıseyler duzelmeye baslamıs
Benım 6 ay olmustur Allaha şükür panık atak fılan gecırmıyorum ama ıc sıkıntısı mutsuzluk dedıgın gıbı devam edıyor
Bakalım bu ay ne dıyecekler

Doktorunuza sordunuz mu iç sıkıntısı ve mutsuzluk ne zaman geçer diye ?

Peki geçer mi o doktorunuz ne dedi? Ben işte yaşama sevincimi kazanamazsam eskisi gibi olamazsam diye çok korkuyorum.
Gecer ama ıllakı yenıden yenıden ınsanı yokluyor
Ben 16 yıldır anksıyete panık atak hastasıyım
Kalbım bı durur ıkı atar yada carpıntı tutardı
Cok seyler yasadım
İlac kullanıyorum bu sefer başka yan etkıler hossedıyorum onun ıcın gerek yok dıyıp bırakıyorum
6 aydan fazla ılac kullanmadım . Bunun ıcınde belkı tamamen bıtmedı
Bu sefer baya kullanmayı düşünüyorum

Kullanın bırakmayın. Evli misiniz?

Evet 16 yıllık
Evlendım ıkıncı ayımda panık atak yasadım o gün bugündür anksıyete panık atak ,ritim bozuklugu hersey var
Bende evlendikten 2 yıl sonra böyle oldum. 1 yıldır da doğru ilaçları bulana kadar mücadele veriyorum. Çok doktor değiştirdim. İnşallah iyi olacak ama şu depresif hal beni mahvediyor.

Merhaba 2,5 aydır depresyon ve anksiyete tedavisi görüyorum. Hala tam iyi değilim. Bu illetten kurtulan var mı arkadaşlar. Varsa lütfen yazsın.
Benım hatam devamlı ılacları bırakmak oldu
Gercı bırakmasanda onunda evli olunca başka etkılerıde oluyor (olumsuz)
Ama ıkı cocukta sezeryanle dogurdum büyüdüler
Ve ben hergun ölücem kalp krızı gecırıyorum dıye acıllerden cıkamazdım
Yani öyle böyle yasadık bır sekılde
Bıkac ay daha ıc bakalım bende işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…