Anksiyete

Aşırı heyecan, titreme, kalp çarpıntısı, boğulma hissi boğazında bir el hep sıkıyormuş gibi aşırı dalgınlık sinir ,alınganlık ertelemek,mükemmeliyetçilik, sabırsızlık bendeki etkileri bunlar şimdilik baş dönmesi falan oluyor çok fazla araştırma yapıyorum konu farketmiyor maalesef 😁 bazen bayılacakmışsın gibi bunlar etkileri nasıl başa çıktığıma gelirsek kendimi telkin ediyorum nefes alacak bi ortama geçmeye çalışıyorum kendimle kalıyorum nefes egzersizleri var Tv açmıyorum ve kaygımı artıran herkesten uzaklaşıyorum

Benim mideme taş oturmuş gibi bogazımdan bir şey fışkıracak gibi çok tuhaf ve gün boyu sürüyor nasıl geçecek bu benim gibi olanlar var mı

Benimde icimde bisey var çıkmasini istiyorum huzursuz oluyorum böyle aglama geliyo o an kontrolumu kaybedicem korkusu geliyor.Allahim yardimicimiz olsun Allah kimseye vermesin bu derdi hep dua ediyorum 😔 yaz gelsin şuraya gidicem gezicem dedim ama 3 aydır bununla savaşıyorum inşallah duzelicez geçecek bunlar. Evliyim ve evliyken daha zor bu rahatsızlık anlayışlı koca olması lazım bide çocuk istiyor şuan sıkışmış hissediyorum kendimi ben kendimde değilim çocuğa nasıl bakicam 😔 off yoruldum düşünmekten

X