Ankaralılar Doğumda Hangi Hastanedesiniz??

Larosw

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
1.968
11
36
Başta Zekai Tahir Burak diye planlıyordum fakat haberlerden sonra korktum..Siz nereye gideceksiniz?? Biliyorsanız eğer birde fiyatlarını yazarmısınız? tşkkürler..yerimseniben

Biz doğum için ankara da çok hastane araştırdık ve bizzat gezdik, hiçbirini beğenmedik sonunda tesadüfen cinnahta HRS hastanesini duyduk ve doğum için -biraz tereddütlüde olsa çünkü referans alacak pek kişi bulamadık- oraya karar verdik. Bizim doğum beklenmeyen zamanda 1 ay önce bayram tatailinin son günü oldu. Bu rağmen bütün doğum ekibi yarım saat içinde toplandı ve doğum gerçekleşti. Ben başta doktorum Coşkun Bey e ve diğer hastane görevlerine çok teşekkür ederim ve doğum yapacak arkadaşlara tavsiye ederim. Üstelik SGK ile anlaşması varmış hastanenin ve fiyat olarakta çok makul geldi bize.

Son düzenleme:
Biz doğum için ankara da çok hastane araştırdık ve bizzat gezdik, hiçbirini beğenmedik sonunda tesadüfen cinnahta HRS hastanesini duyduk ve doğum için -biraz tereddütlüde olsa çünkü referans alacak pek kişi bulamadık- oraya karar verdik. Bizim doğum beklenmeyen zamanda 1 ay önce bayram tatailinin son günü oldu. Bu rağmen bütün doğum ekibi yarım saat iinde toplandı ve doğum gerçekleşti. Ben başka doktorum Coşkun Bey e ve diğer hastane görevlerine çok teşekkür ederim ve doğum yapacak arkadaşlara tavsiye ederim. Üstelik SGK ile anlaşması varmış hastanenin ve fiyat olarakta çok makul geldi bize.

gecmis olsun..fiyat yazabilir misin canim?ben de hrs yi duydum fakat fiyati konusunda bilgim yok..dr o hastaneden miydi?disardan kendi dr un mu geldi?

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni diliyorum... Dün rüya yarın hayaldir... Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin... Yeni yılın kutlu olsun

1 ay oldu doğumumu etlik lokman hekim hastanesinde yaptım.
ilgialaka ve hizmet süperdi.
cok cok memnun kaldım.
kesinlikle tavsiye ederim..

ARKADAŞLAR bende birçok doktor ve hastane gezdim şuan 4 hafta gibi kısa bir sürem kaldı keçiören özel hastanesine gittim ve doktoru beğendim,hastanede güsel ilgi alaka gayet iyi,fiyetı normal doğum 420tl.szeryan epidural 1150tl
bakalım nasıl bir doğum olacak..hepimizi allah kurtarsın

1 ay oldu doğumumu etlik lokman hekim hastanesinde yaptım.
ilgialaka ve hizmet süperdi.
cok cok memnun kaldım.
kesinlikle tavsiye ederim..

canım hangi kurum seninkisi doğum ücreti oda vs. toplam nekadar mal oldu bende orayı merak ediyoruma.s.

Benim özel sağlık sigortam olduğundan özel hastanede doğum yapmam gerekiyor mesa ya da güven hast. arasında kararsız kaldım bu hastanelerin doğum kliniklerini gezen ve doğumda ayrılan odalarını gören varmı kızlar ya:CüvCüv:

avukatcım benım mesada olacak cok az zamanım kaldı sımdıye kadar bı sorunum olmadı dogum yapan arkadaslarda cok memnun ayrıldılar darısı basımıza artık

ankaranın en iyi temiz en ilgili hastanesi hacettepedir,en iyi doktoruda yine hacettepenin profösörlerinden biri olan sabri lütfü önderoğlu'dur.

gecmis olsun..fiyat yazabilir misin canim?ben de hrs yi duydum fakat fiyati konusunda bilgim yok..dr o hastaneden miydi?disardan kendi dr un mu geldi?
Merhaba,
Ücret için bence bir fiyat yazmayım ben hastaneye gidip görüşün. Çünkü hastane yeni olduğu için ücretlerde indirim falan yapabiliyorlar. Birde hocalara göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

Benim özel sağlık sigortam olduğundan özel hastanede doğum yapmam gerekiyor mesa ya da güven hast. arasında kararsız kaldım bu hastanelerin doğum kliniklerini gezen ve doğumda ayrılan odalarını gören varmı kızlar ya:CüvCüv:

ikisinde de dogum yapan yakinlarim oldu,ikisinde de ziyarete gittim, mesa daha iyi

ben batıkent bilgi hastanesinde yapacağım.dr.selçuk arslan.
normal400
epidural dormal750
sezeryan600

X