Ankara'daki Falcılar

ben de suan ankarada değilim gelince birsen varmış onu denemeyi düşünüyorum telden gülsümü denedim yine inş bu sefer söyledikleri de cıkar bu arada gülsüm pazarlığa açık olduğunu söyledi 50 imiş ama bana o rakama bakmadı rakamı söylemeyeceğim bayağı farklı bir rakam çünkü isteyene nosunu verebilirim herkes kendi karar versin pazarlığını da kendi yapsın tabii

bana verirmisin canım numarasını

numarasını verirmisin ne kadara bakıyor

Tuh yaaa, ben de gitmem bir daha Ben de cumartesi orada fatoşu denicem arakadasıma baya iyiymiş, aman gerçi hep iyiydi iyiydi diyoruz sonu hep fıs
canım cumartesi pazar fatoş yok hafta içide 17:30 a kadar orda ben de daha dün ilk defa fatoşu denedim tespitleri çok iyi ama çıkarmı bilinmez bana martın 30 u bi tarih verdi anlıycaz

Pazarlığa açık insanları severim :) :) numarasını alabilir miyim ben de bugün baktırmam lazım da bikaç falcı arasında gidip geliyorum :) peki yaklaşık kaç dakika bakıyor ve daha önce de baktırmışsın sanırım söyledikleri çıkıyor mu özellikle de aşkla ilgili şeyler? :)

canım cumartesi pazar fatoş yok hafta içide 17:30 a kadar orda ben de daha dün ilk defa fatoşu denedim tespitleri çok iyi ama çıkarmı bilinmez bana martın 30 u bi tarih verdi anlıycaz

aaaa tüh biz hafta sonu gidicektik sagol canım söylediğin için bana anı bilsin o da yeter :)

yani bende çıktı tekrar baktırdım bir zaman dilimi yok sana ve soracağın soru sayı/durumuna bağlı zamanın doldu tamam demiyor tamamen sana bağlı şive konuşma şekli farklı o yüzden anlayana kadar sormanı tavsiye ederim nosunu özelden yazacağım

Teşekkür ederim canım :)

eylül fal baktıgında offfffff çıkmasada olur dedigim önemsiz bişey vardı az önce çıktı. çok önemli bişe degil bana göre olsada olur olmasada olurlardan dı ama çıktı keşke digerleri çıksa amannn beeeeee ayrıca ezgide birisi var daha önce tanışmışsınız ama yollarınız yine kesicek bak görürsün dedi. gördük :) ama bunlar önemsiz eylülün diger dedigi çıksın yeter.

Son düzenleme:

Biraz bekle,inan çıkıyor. Ben de öyle diyodum. Önemsizler çıktı,en önemlisi çıkmadı diye. Dediği tarihi biraz geçse de çıktı. Sabıııır sabıır canımcımmm :)

Selam kızlar, kızılay kocatepede ugurbocegi kafe diye bi yer varmis, orda da narin adinda medyum bir bayan varmis. Gitmis olan var mi daha once?

Meliha Hanım ın numarasını aldım ama 75 tl benim için çok fazla öğrenciyim ben. Bir de güvenemedim... Başka bu kadını duyan var mı?
--

Batıkentte evinde bakan bir kadın var Sevgi Teyze diye çok az şey söylermiş ama bana tutturduğu şeyler oldu mesela biri için herkes olumlu söylerken o birbirilerini seviyorlar ama arkadaş olarak kalacaklar çocuk kızdan daha iyi okuyor demişti. Tekrar gitmek istiyorum izin alamadım numarayı paylaşamıyorum malesef.

Gülsüm bana indirim yapamam demisti Sonra da ilk deyip 40a bakmisti

Beni de götürsene Çok ciddiyim ben senin peşine takılayım orada sevimlilikle baktırırım ben kendime

Beni de götürsene Çok ciddiyim ben senin peşine takılayım orada sevimlilikle baktırırım ben kendime

Ben bi gidip denesem de size de haber versem Annem gitti. Şalvarıyla oturan bir teyzeymiş dediğine göre
Çok korkuyorum çünkü zamanında birini önermiştim de ne reklamcılığım kalmıştı ne şarlatanlığım

yok canım şaka yapıyorum zaten seni zora sokacak bir şey istemem ama çok beğenirsen, teyze de izin verirse özelden yazarsan seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…