Ankara'daki Falcılar

aysu bi ara mantıcıyı bıraktı evde bakıyo demişlerdi hala öyle mi bi de kaça bakıyo?

aysu bi ara mantıcıyı bıraktı evde bakıyo demişlerdi hala öyle mi bi de kaça bakıyo?
50'ye bakıyor, evde bakıyor. biz gittiğimizde çok kısa bakmıştı, misafirleri vardı. hani soru falan soramamıştım ayaküstü baktı gibi olmuştu. ama tek önemseidğim adamla ne zaman konuşacağız sorusuydu, onu tutturmuş oldu.

Tatlim adina cok sevindim inann. Ben yiğiti merak ettim. Numarasi varsa yazarsan sevinirim ve birde kac tl ye bakiyor cnm

Suheyla ya ben de gittim, begenmistim.

Simdi nerde bakiyormus, telefonu olan var mi?
tatlım, bu süheylalar farklı
bahçelide son cafede bakan süheyla var; kahve+tarot+iskanbil+el falı falan hepsini birden bakıyo o( istersen numarasını atarım)
bu su falı bakan bi süheyla varmış bizim bölümden kızlar gitmiş, toplu gidince indirim yapmışlar 4 kişi gitmişler dedikleri hepsine de çıkmış ama uzun bi süre sonra bunlar 1,5 yıl önce gitmişler

biraz da enerjiyle alakalı sanırım bana da 2 ay içinde olacak dediklerini birebir yaşadım, olmaz dediğim her şey evet başlarken kartlara odaklanıp kendi bakıyor onlar birebir
evet %50 lik enerjim tutmuş gerisi bi yerlere kaçmış heralde
eski yorumları okursanız onun hakkında kimin ne dediğini ne yazdığını okursunuz hatta benim yazdıklarımda çıkar belki karşınıza ve hatta dediklerinden çıkan oldu dediğimde yazar....
kötü yorumda olabilir iyi yorumda... burası forum sonuçta

ya kızlar online bakan biryolun vardaki emineyi çok begendim deneyen varmı cıkan bişeyler

canım emine diğer forumun ünlülerindendir. Bana tutmadı, doğru bilemedi ne gecmişi ne anı ama cıkan arkadaslar var. Özellikle maddi konularda iyi biliyor gibi. Ama dediğim gibi ben de gecmişi de anı da bilemedi. Kesinlikle aramaz ancak sen ararsın dediği adam 4 gün sonra aradı

Kiz, simdi bir anlyalaim kim, kim :)) Beynim bulandi iyice.

Benim dedigimi anladin sanirsam, dedikodu fali mi ne bakiyordu, koyu kahve diye bir cafede.

2.ci Suheyla kimdir , yeri nerdedir ? Fiyati neymis?

Kızlar ben süheylaya baktırdım. Bahçelideki. 4 sene önce baktırdım söylediklerini 4 sene içinde yaşadığım için de bu yaz tekrar gittim. bana büyü var, muska var yok şu bu demedi. Yine söyledikleri 6 içinde oldu. O yüzden herkes kendi karar versin, ayrıca dolandırılmak ne bileyim biraz garip tekrar söylüyorum bu yaz baktırdım beni dolandırmaya yönelik bi şey yapmadı. Kendimi burada suçlu hissettim. Aynı şey meryem için de geçerli. Baktırdım memnun kaldım görüşlerimi belirttim. Herkesin enerjisi farklı ben de fal bakıyorum ama herkese fal bakılmıyo karşındaki insanın enerjisi %100 etkili bu konuda. Her neyse.

Benim dedigimi anladin sanirsam, dedikodu fali mi ne bakiyordu, koyu kahve diye bir cafede.

canım benim baktırdığım o medyum ttabelası olan 30 liraya bakıyo kahvesini değil su falını önermişlerdi bana ben de 2 kere su falı baktırdım biri 2011de biri de bu yaz

evet sen 1. sinden bahsediyosun bende var numarası yazarım sana, bahçelide "son cafede" bakıyo
su bakanı bende çok iyi bilmiyorum canım bende soruyorum onu, ben bu kadının afişlerini starbucks tarafından bş yerden girerken görmüştüm ama emin değilim, bu da bahçelide

1. Suheyla sana cikmis miydi?

1. Suheyla sana cikmis miydi?
yeap, ben onunla bu fal macerasına başladım, elimde gördüklerini yaşamaya devam ediyorum, kahvesi ve iskanbil falındaki yakın zamanda gördükleri de çıkıyor, genel de, biz senle daha önceden konuşmuştuk bu kadını, senin dışarıya gidiceğini bilmişti hatta, ama ex manitalarımın dönüp dönmüyceğini bilemedi, ama hep onun verdiği tarih ve zamanlarda aramızda birer mevzu yaşadık onlarla.
bu arada, evde olduğumdan;
selena, emine, aylin ve saraylı hanıma fal attım, bunları sana bi ara msj atıcaktım da unuttum bugün yarın yazarım bebişim

ayyy giizzz ben de merak ettim selena ile emine nasıldı ? Bir de selenaya ne falı atmıştınız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…