Ankara'daki Falcılar

Zaten bahcelide kocaman tabela asandan cok da bi sey olmazdi gibime geliyor. Digeri neredymis peki peki bilen var mi

bende hayatım boyunca 2 falcıya gittim ama sizlerin yorumlarını da merakla okuyorum. Ben psişik güçleri olan mistik insanlara hayranım aslında ama ortalık soytarı kaynıyor:) bu siteye üye olduktan sonra bir üyeye de ankarada birinden bahsettim. ben memnunum hayranım hatta...ama çok az kişiye bakıyor ve tekrar gitmen biraz zor. okumuş kültürlü çok düzgün biri.yaşam koçluğu da bonusu.buradaki arkadaş için sordum dün telefonla değilde faceden yazsınlar dedi. adresi yıldız kümesi. baktım az önce yıldız kümesi resmi var:) bol şans kızlar.

Canim bu ozlem kimdi?bugun kizilaya gidicem gitmisken deniyim:)

Canım evim cafede 7,5 bakan biri ama istersen ara gitmeden cünkü her zaman olmuyor galiba, ben iki üç kere izinliyken gittim geri çıktım. Öyle ahım şahım biri değil ama bir ton paraya bakanlara oranla iyiydi. Evim cafe genelde sevilmez ama ben bu Özlemi sevdim. Bir de sakın 10 liraya filan çıkarma ücreti zaten kahveye pek bakmıyor, karttan gidiyor. Bana öyle yapmıştı :)

arkadaşlar bu bahsettiğiniz rakamlara cidden ne söylüyorlar merak ettim. sıradan şeyler söyleyip denk geliyor olmasın. cidden merak ettim

çıkan fal haberi:
telefonda bakan yiğit: 2 hafta içinde barışacaksınız dedi, barıştık.
bir hafta sonra gittiğim mantıcı aysu: 3-5-7 gün içinde barışacaksınız dedi, o da tuttu.
aysu ona istediğin bir şeyi yaptırabileceksin (kilit bir şey) demişti, onu da yaptırıyorum.
başka detaylar da vardır tabi çıkan ama asıl net olan bunlardı.
aysu'nun tam 7.gününde barıştık, yiğit'in de iki haftanın son günü. hani artık "patladı fallar" dediğim gün barıştık.

senin adina cok sevindim tatlim...Allah daim etsin hic bozulmasın araniz insaAllah... mantici aysun nerde ne kadara bakiyo..

:) herkes mutlu olsuuunnn

Canim ya is konusunda dedikleri çıkan var mi

senin adina cok sevindim tatlim...Allah daim etsin hic bozulmasın araniz insaAllah... mantici aysun nerde ne kadara bakiyo..
allahım inşallah hepimiz mutlu oluruz, çok iyi acı cektik izlediğim kadarıyla.
mantıcı aysu normalde mantıcıda bakıyormuş bestekarda, ama kapanmış orası. biz gittiğimizde evinde baktı. keneddy caddesine yakın bi yerdeydi evi.

Canim ya is konusunda dedikleri çıkan var mi
eylül'ün işle ilgili dediği çıkmıştı bende. ben artık işe takılmaz hale geldim dinlemiyordum ama eylül söyler, iki arkadaşımın kovulacağını bilmişti. ama sana zararı olmayacak demişti. hiç öyle bişi yoktu. iki gün içinde demişti, o oldu.
yine de yiğit'i önerebilirim sana ya. o da iyi gidiyor. istanbul forumunda da biri işle ilgili övmüştü onu

kızlar mantıcı aysu'nun nosunu bilen yazabilir mi? ben netten bulmuştum cep telefonunu ama o sayfa bulunmuyor şimdi. kaydetmemişim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…