Ankara'daki Falcılar

biraz da enerjiyle alakalı sanırım bana da 2 ay içinde olacak dediklerini birebir yaşadım, olmaz dediğim her şey evet başlarken kartlara odaklanıp kendi bakıyor onlar birebir

Süheyla bahçelievlerde bakan kadın mı kooocaamaaan bir afiş astırmıştı o mu acaba

Benim dediğim bahçelide böyle kocaman bir afiş astıan bir kadın vardı adını hatırlamıyorum '' Medyum... '' yazıyordu.
Sizin dediğiniz kim ve tam olarak nerde bakıyor :)

Benim dediğim bahçelide böyle kocaman bir afiş astıan bir kadın vardı adını hatırlamıyorum '' Medyum... '' yazıyordu.
Sizin dediğiniz kim ve tam olarak nerde bakıyor :)
Süheylayi burada duydum ben de. Bi de yanlış olanına gitmeyeyim:)

tatlimmm bana da PenceredekiKiz nickli arkadas tavsiye etti , henuz gitmedimm.. onun tarif ettigi bahceli 7 de tabelasi olan yani senin bahsettigin Medyum Suheyla... Ancak misscherry de baska bi suheyladan bahsediyo, bu tabelasi olan Medyum Suheylaya sahtekar diyolarmis.. ya bilemedim gitmeyeyim o zzaman sahtekarsa biraz arastrdim da buyu falan deyip cok kisiyi dolandrmis... yani misscherry dogru duymussun tatlimm..

Bence de korktum ben şimdi falı öylesine baktırıyoruz da büyüye bulaşanlardan ne hayır gelir :/ Allah kimseyi büyüden medet umacak kadar düşürmesin.

ilginç bir tarzı var bakla ile bakıyor sçylediklerini kendinize göre doğru yorumlamanız lazım ben ilk saçmalıyor dedim ben ne soruyorum o ne diyor dedim ama sonra düsününce ve olaylar gelistikçe anladım ki... biliyor da anlatımı ve sivesi farklı

tatlimm bn baktrdim ona... bna buyu yapayım sana baglayim adami ddi ,aman uzak dursun bnden buyu yapnlar...bna uymadi yani o bayan..

bana öyle birsey demedi ee madem baktırdın neden sordun...!?????
meryem in dedikleri sana çıkıyorsa sanslısın hep ona baktır senden başka kimseye çıkmadı şimdiye kadar yada en azından ben burada denk gelmedim bakarsan bayağıdır da uyeyim

ben Gülsüm hangi Gülsüm nerden bilim tatlimm? ayrıca meryem bna cikti demedim iyi okursan daha 15 gun var dedigi tarihe dedimm.. bn sadece buyu deyince geri adim atarım korkuyorumm.. Mesela medyum suheylada buyu faln diyomus ondanda vazgeçtim. . bu frekand işi bi bakma sana cikmasna sevindim..bana da buyu demese dinlerdim belki ama buyu deyince yatrdim paryida umursamdan dnler gini yapip kapttm teli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…