Ankara'daki Falcılar

ben gitmedim bilmiyorum o yüzden. Aman zaten hiç biri çıkmıyor ben anlamadım bu işlerden bir şey
Fallara göre simdiye kariyerimin zirvesindeydim ama daha isim bile yok. Hep daha baktirmiycam diyorum sonra da gidip yine bütün parami fala yatiriyorum. hepsi de assagi yukari ayni tarihleri vermisti ustelik hicbirisi olmadi

Fallara göre simdiye kariyerimin zirvesindeydim ama daha isim bile yok. Hep daha baktirmiycam diyorum sonra da gidip yine bütün parami fala yatiriyorum. hepsi de assagi yukari ayni tarihleri vermisti ustelik hicbirisi olmadi

valla falla malla olmuyor, kopmak lazım bu fal işinden

valla falla malla olmuyor, kopmak lazım bu fal işinden
Evet aynen oyle birakabilmek lazim. Ama cok bunalinca da insan gidip iyi bi seyler duymak istiyo galiba. Tamamen bu yuzden fal meraki. Birisi bize her sey duzelecek desin istiyoruz. Yine gidip kendimizi fal baktirirken buluyoruz.

arkadaşımla evim cafeye gittik o özleme baktırdı ben sibele.arkadaşım hiç beğenmemiş ama ben sibeli beğendim. daha önce sibele baktırıp söyledikleri çıkanlar oldu mu?

ay hadi inşallah haberlerini bekliyoruz
10 tl lik fala göre iyiydi tabi ilk denemem ama fincanı açarken gelecegi ALLAH bilir fincanda size 6ay 7 ay diye vade verenlere inanmayın kahve falı yankın zamanı gösterir dedi nokta atışları çoktu bekleyenide bayagı çoktu bi bayanla muhabbet ettik o çok memnun bi kaç kere baktırmış benim daha yeni oldugu için çıkarmı bilmedigim için sadece deneyebilirsiniz iyydi diyebiliyorum adı mine.

Cayyolunda bakan kim.. batikentte bakan var diypdunuz. Kızlar evde bakan bulursan bende gelirim tek gitmeyizzz. Bulun iyi birini giderim bugün bile valla o derece kriz tuttu yine :///

Kizlar bende begendim ezgiyi 10 tl icin cok iyiydi agizdan laf almaya calismiyo kendi soyluyo.ama bakalim ne kadar oluru olcak gorcez :)

Kizlar bende begendim ezgiyi 10 tl icin cok iyiydi agizdan laf almaya calismiyo kendi soyluyo.ama bakalim ne kadar oluru olcak gorcez :)
evet iyiydi de.....bi görüşmem vardı çok emin şekilde şu şekilde ilerliycek dedi ucundan kıyısından geçmedi ezgide anlık çıkıp patlak verdi malesefffff

Bu mine diye bahsedilen çatıdaki ezgi mi??

Bu mine diye bahsedilen çatıdaki ezgi mi??
evet ezgi isimde bi yanlış hatırlama oldu ama malesef dedikleri çıkmıyo. ayrıca şu saatten sonra nura gidecek olanlarada şunu söyleyim paranıza yazık yeminler ediyodu ben bu işi bırakıırım bu şekilde olmazsa diye bi zahmet işi bıraksın yada insanlara umut vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…