Ankara'daki Falcılar

Kaça bakıyor canım? Bir de numarasını alabilir miyim?

hatırladım tamam, çayyolunda bakan kadındı, ona gidebilirim, bende teli olmayabilir özelden numarasını atarmısın tatlım

Sulenin telini ben de rica edebilir miyimmmm

evimde kimi denedin cicim adi neydi :)
canım ben özlemi begeniyorum biliyosun 7.50 lik fala göre bence çok güzel yine bi gideyim dedim orada bi kaç kız öykü diye birini çok begenmiş ama öykü yoktu onlarla birlikte bende bekledim denemek için geldiginde baktırdık begendim onunda fiyatı aynı 7.50 fakat ben tarotla devam ettim begenince.öykü her zaman orada olmuyormuş hafta sonları falan oluyomuş arayıp gitsen daha iyi olur. ayrıca gidersen yorumunu bnada söyle. :)

valla hafta içi bir arkadaşımı götürecektim canım bulursam öyküye girerim yoksa artık ne yapayım :) Ama baktırırsam haber ederim mutlaka :)

valla hafta içi bir arkadaşımı götürecektim canım bulursam öyküye girerim yoksa artık ne yapayım :) Ama baktırırsam haber ederim mutlaka :)
Bu oyku esmer genc unide okuyansa ben begenmedim. Cok oldu baktirali dedikleri de cikmadi hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…