Ankara'daki Falcılar

Hali yikamadaki kadina ben de gitmistim sahi telini kaybettim bi veren olursa yine gidiyim

Aaaaaaa cidden ? Bana dediklerinden cikanlar oldu?!

Sana patladi mi sekerim, ne demisti?

Bi defa geçmişimi dahi bilemedi ki gelecek dediklerine nasıl inanayım terapi niyetine iyi konusmak icin belki yine giderim ama fal için asla. Cok komikti hatta hic mi bisi bilinmez :) ve bi falda bu kadar cok isim mi olur en az 6 isim soyledi bunlarla bisi yasican diye 6 erkek ismi şaka gibi. Hep ben düzelttim hayır öyle deil böyle diye. Ve klasik ilerde yurt dışı cok iyi yerlere gelicen falan filan 3 saat konuştuk haa egomu yükseltti şöyle güzelsin böyle güzelsin diye o yüzden terapi gibi geldi bana sadece

gizz selena da çok sıra var mı?? sıra numaranı söyleme de 5 ten fazla mı yani ?

canım fatima burda olsa onu dene derdim de tlfla bakanlardan yiğit veya ayla derim.. ayla'nın numarasını ben de kaybettim yalnz

ben ayla'nın ekimden beri bana fal bakmasını bekliyorum, hala bakmadı =D arada aklıma geliyor, arıyorum, tamam şu saatte ara, bugün bakacağım diyor, arıyorum yine kayıp. böyle böyle aylar geçmiş=D

cherry ciğim naber?
halı yıkamadaki kadının 1-2 dediği şey çıktı diğerleri nezaman çıkarbilmiyorum, haber vereyim dedim, gidiyomusun hala ona bakıyo mu?
ayberk nerde neye kaça bakıyo?
Bu hali yikamadaki kadinin numarasini silmisim gonderir misiniz

Figen Cidan'da mı onu hatırlıyorum sanki bana da bir ara mantıklı şeyler söylemişti. Tekrar denememi tavsiye eder misiniz.

en çok hangisini beğendin
bi konu için gidiyorum hepsininde görüşü aynı biri birinden farklı söylemedi. sadece tarihlerde çelişkiler var onu da anlıycaz zamanla. meryem ablayıda begendim gelen bi çok kişide ordaki meral hanımı soruyodu ondada aklım kalmadı degil deneyen varmı meral hanımı

Figen Cidan'da mı onu hatırlıyorum sanki bana da bir ara mantıklı şeyler söylemişti. Tekrar denememi tavsiye eder misiniz.
evet cidandaki figen kendisini begeniyorum genelde herkesin dediginin aksini dediysede sonuç onun dedigi gibi oldu. ama git diyemem tabi begenmezsen üzülürüm. bende denediklerimin bir çogunu burdan görüp gittim.

ama bana kalırsa nurun verdigi tarih patlayacak bu işin kurtulması için 1 aydan çok daha fazla vakti var. tarihlere takılmaz iseniz hepsininde olayın ayrıntılara bile bakışı aynıydı. ama meryem hanımın verdigi 5 aylık süreç daha mantıklı kafamda kıyasladıgım zaman

canım sen özleme detaylı bir şey mi baktırdın yoksa 7,5 luk kahve mi ? Gerçi kahveye bakmıyor kartlarla yorumluyor galiba

ben ayla'nın ekimden beri bana fal bakmasını bekliyorum, hala bakmadı =D arada aklıma geliyor, arıyorum, tamam şu saatte ara, bugün bakacağım diyor, arıyorum yine kayıp. böyle böyle aylar geçmiş=D
aaaa o zaman tekrar hiç bulaşmayayım.. ben o ilk furyada baktırabilenlerdenim

gizz selena da çok sıra var mı?? sıra numaranı söyleme de 5 ten fazla mı yani ?
söylerim canım 2gün oldu bekliyorum, ilk defa deniyorum, nie bu kadar bekletiyo anlamadım, açıkcası biraz saygısızca buldum, umarım bu bekledğime değer şu an 5 den az canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…