Ankara'daki Falcılar

Tatlim emine kim

yiğit'in tarihinde son gün benimki, bayadır da sağlam bekledim yani. herkesi bekledim de bizim eski sevgilimle hep iletişimimiz vardı o yüzden netleştiremiyordum barıştık mı ayrı mıyız diye.
artık iletişim yok, arayan soran da yok. herkes gelecek diyor. aman işte son gün.

Kızlar lütfen bana sorduğum insanın duşuncelerini hislerini bilen bir falcı onerin
Online fallara inancım kalmadı. Rengarenk derya ya Turuncu Cengiz e Evim den Nilgün e Gulcan a gittim ama Derya hariç diğerleri patladı Derya nın söylediği tarihe var ama çok guvenemedim Lutfenn yardıma

Derya'nın tarihlerine pek güvenmeyin bence. :) Ben de gittim bilmiyorum beğendim ben ama söylediği bir şey patlayacak gözüküyor.

ben evim ozlemi begendim bana pembe tablodada sunmadi falini. Hem 7,5 bir kahveye veriyoruz zaten o parayi deneyebilirsin. Canim nilgun arkadasima bakti cok olumsuzdu sana da mi oyleydi ?

Ya bu Gulcanin buradan tutturdugu kimse yok mu ? Arkadasima verdigi harften tut zamana kadar tuttu ben de sok icindeyim acaba hic baktirmayanlara mi tutuyor bu fal isi o hic baktirmaz cunku enerjisi temiz filan ondan mi bizde hatlar mi karisiyor acep

ben evim ozlemi begendim bana pembe tablodada sunmadi falini. Hem 7,5 bir kahveye veriyoruz zaten o parayi deneyebilirsin. Canim nilgun arkadasima bakti cok olumsuzdu sana da mi oyleydi ?

hayır çok pozitifti anla ilgili hiçbir şeyi ilmedi bitsede gitsem diye gözünün içine baktım kadına konuşmuyoruz diyorum yok konuşuyorsunuz iletişiminiz var diyor delirdim bu arada sanırım nilgün e de baktırdım adını bilmediğim bir 7,5 vardı oydu sanırım tarih tutmadı ama anda iyidi

Derya'nın tarihlerine pek güvenmeyin bence. :) Ben de gittim bilmiyorum beğendim ben ama söylediği bir şey patlayacak gözüküyor.

bana tarih şöyle verdi sen adım at ondan sonra şöyle şöyle tarihlerde olur diye ama off önce şu adamın hislerini bilmem lazım

gulcan mi cok pozitifti. Nilgun arkadasima bu cocuktan bir yol olmaz hep sen ustlenmissin cepte goruyor seni dedi dogru valla. Bir de oradayken sibel miydi neydi onu ovduler. Bence gitme ya olacagi varsa oluyor beynimize yazik her faldan sonra dusun dusun canimiz cikiyor. Ama dedigim gibi cok bunalirsan ozlemi deneyebilirsin gerci begenmezsen uzulurum ama biz 2 arkadas begendik hatta ben buradan hadiiioradaan di galiba o arkadasimizdan gorup ozellikle gittim ozlem dedim dogru begendim

Kizlar gulcan pozitif bakiyor ama bana dedigi tarihlere daha var. Iliskim konusunda ne kadar zaman konuştuk ne zaman sevgili olduk yas farkı onun bulundugu sehir ailesi vs hepsini bildi. Gelecekle ilgili.soyledikleri de olur mu bilmiyorum ama daha zaman var dediğim gibi. Nilgün de duygular vs ani cok ama cok iyi yorumladi . Pozitif degildi ama aslinda negatif de desildi. Olduğu gibi soyledi. Onun da gelecekle ilgili soylediklerine daha var bakalim

yok nilgün den bahsetmiştim çok pozitifti . Gülcan da öyle

Şöyle bi bakarsak, gelecekle ilgili söyledikleri aman aman cikan yok iliskim hakkinda söyledikleri cikan var. Is konusunda daha tutturan olmadi.
Rukiye kısa zaten bi iki bi sey söylüyo güle güle gittigine degmiyo bile
Mihriye fena degildi gelecekle ilgili tarihlere daha var
Turuncu cafe cengiz bi de daha pahali bakan bi kadin var. Ikisininde verdigi tarihler gecti. Hicbirisi olmadi. Bos yani.
Evim cafe Nilgün, Gülcan onlar da fena degildi tarihler tutarsa yazarim yine
Taynat Gül. Begendim..Acikcasi pozitif bakti da işime gelen söyleri soyledi o yüzden mi beğendim bilmiyorum. Söylediklerinin olmasini en cok istedigim kisi bu.
Karemel cafe de bakan bi kadin var resmen agizdan laf alip soyluyo yok meslegin ne o ne bu ne ona gore de yorum yapiyo tamamen çop
Nur cok olumsuz seyler soyledi. Umarım gerçekleşmez.
Geri kalanlardan da oyle aklimda kalan kaideye alinacak yorum bile almamisim oyle pek aklimda kalmamis.
kisacasi gidilmemis falci birakmamisim
Ocaga girdiğimizden beri gitmiyorum. Cok iyi bi falci bulmadigim sürece de bunlarin dedikleri zamanlari bekleyecegim biraz. Sürekli fal fal. Bos bos umutlaniyorm gibime geliyor artik.

selam kızlar sizi takip ediyorum ama üye degildim bende sizin gibi birçok falcıya gitti belki uzun bi yazı olacak ama işinize yarayabilir hatırladıklarımı yazıcam.
evim cafe ÖZLEM iyi analiz eder karşının düşüncelerini söyler ama ona göre şuan beni çok seven biri olcaktı yok.Yine aynı cafede nilgün begenmedim yine aynı cafede ismini hatırlamadıgım esmer kıvırcık saçlı abla nabza göre şerbet oda anlık iyidir.gülcan sibel sevda hiç birinin dedigi olmadı. gelelim rengarenk cafe DERYA anlatırken vayy dersin hatta herşey bitmiş dedi bu ilişki bi günününz bile yok dedi 2 yıldır beraberiz sorunluda olsa. yine rengarenk cafedeki iskambil kagıtlarıyla fal bakan abla bakarken tatminn edio ama çıkan bişey olmadı şuan orda degil ama ahsenden bahsetmek bile istemiyorum şuana kadar evli ve cocukluydum çok sallıo.küre cafe MUSTAFA emin tavırlarıyla konuşuyo ya sanıyosunuz ki biliyo alakası yok yine küre cafede Gülay anlık biliyo gidilebilir onun olumlu cvp verdigi şey olumsuz olarak sonuçlandı. Çema cafe hüseyin 1 kere gidin güzel 2. ye bozuyo. asyam cafede ASYA tam bir fiyasko üstelik 50 tl ye. meşhur eylül Tarot cafedeki bi kaç kez gittim dedigi tek önemsiz bişey çıktı başka yok. Çatı cafe SATI ilk zamanlara tarihi günü gününe çıkıyodu oda bozmuş. çatı cafe tuanna igrenç ötesi.CİDAN CAFE nuray abla 2 kez gittim kötü diyemiyorum daha henüz çıkan bişey olmadı yuvarlak konuşuyo yinede denenebilir anlık için. Cidan cafe figen herkese sorupta evet aldıgım soruya bi o hayır dedi vede sonuç hayırdı diger dedikleri çıkarmı beklemedeyim. maviş cafe NUR burdan duydum bi kaç şeyi dedigi gibi yaşayınca çok umutlandım istedigim şeyde olacak diye olmasından geçtim daha berbat bi halde 2. kez gitmedim.avra vardı izini kaybettim bi onun söyledigi şeyler beni etkilemişti. bazıları çıktı. gizem abla diye bi falcı yolda konuştugumuz şeyleri bile anlattı şok olduk arkadaşla ama sonuç hüsran.gırgır cafe DENİZ begenmedim gırgır demet atttıda attı gırgır cafe zeynep begendim çıktım ama dedigi olmadı. bunlar ismini hatırladıklarım bu liste uzarda uzar yani şöyle işte budur denilecek bişey yok. sadece ara ara özleme ve figen ablaya gidiyorum onlarında dedikleri ara ara çıksada şu çok sallayıp üstüne yemin edenlerden degil en azından

Son düzenleme:

canım figen in yorumları nasıl ne kadara bakıyor değer mi?

canım figen in yorumları nasıl ne kadara bakıyor değer mi?
çok dobra pembeci degil ben istedigim cvbı duyamadım diye kızdım gitmedim falcı falcı dolaştım ama dönüp dolaşıp yine ona gittim onun dedigi gibi olumsuz oldu. herkes evet derken ama özlemde isabetliydi bu konuda 20 tl canım fiyatı tarot baktırma degmez faldada söylüyo söyleyecegini tarotta farklı bişey çıkmıyo zaten

Özlemi begenmene inanılmaz sevindim kendime pay biçtim :) Ama bana dediği söyle çıktı esas konuşmaya bir iki ay var gibi görünüyor ama ara ara konuşacaksınız dedi. Dedikten sonra bir hafta civarı kişi aradı. Ve ara ara konusabiliriz. Mesela bana sen birini hırs yapmışsın dedi,çok etkilendim. Çünkü beni tanıyan arkadaşlarım sevgiden aşktan ziyade sana yaptıklarınıdan dolayı hırs yaptın derler. Ben de zaman zaman düşünürüm gerçekten aşık mıyım diye. O yüzden bana aşkından ölmüşsün sen bu çocukla gitmişsin diyenler biraz sıkıntı geliyor. Dediğim gibi hırs yapmışsın demesi beni şok etti bugüne kadar diyen olmadı bunu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…