Ankara'daki Falcılar

ben de içtim gönderecektim faş alem e ama baktım rezzan fooosssss, şevval fooosssss, haleh foooosssss

ben de içtim gönderecektim faş alem e ama baktım rezzan fooosssss, şevval fooosssss, haleh foooosssss
ya ben nesibe'nin falını tutardım eskiden. bende çıktığı olmuştu. ama sonra sonra tutturamadı. ilkleri iyiydi. o kadar sık atıyordum ki bir de.

sonra nick değiştirip attım, tamamen farklı şeyler söyledi.

ben de denedim onu bu rezzan a falan. madem harikasın bilsene başka nickle de... üçkaatçı işte... evim özge ile özlem i bekliyorum bakalım çıkacak mı...

Kızlar şuan çok ama çok kötüyüm buraya yazmak istedim başka ne yapacağımı bilemedim... Ankara da beğendiğim tek falcı nur ablaydı bu yıl bitmeden sana kesin dönecek garanti veriyorum dedi... şuan bakıyorum adamın ilişkisi var. söylenecek daha bişey yok fal olayı benim için kapanmıştır abicim saygılar.

BU SENE DEDİYSE DAHA BU SENENİN BİTMESİNE KIRK GUN VAR NUR ABLA DEDIYSE OLUR BANA BUTUN SOYLEDIKLERI CIKTI GECEN YINE GITTIM BANA NIGDEYLE NE BAGLANTIN VAR DEDI BENDE HICBIR BAGLANTIM YOK DEDIM BANA NIGDEYLE ILGILI BISI YASICAKSIN DEDI ON GUN SONRA UNIVERSTEDE OKUDUGUM ARKADASIM KPSS YE GIRMIS NIGDEDE RESMI KURUMA BASLAMIS SOKLARI YASADIM

inşallah canım ama adamın hayatında başka biri var bunuda sosyal ağdan herkese duyurmuş 40 günde ayrılıp beni mi arayacak bilemiyorum ki sana da imkansız gelmiyor mu... nur ablanın söyledikleri banada hep çıkardı hatta yazımın başında da belirttim'' ankara da beğendiğim tek falcı '' diye demek ki olmayınca olmuyor sadece bana çok kesin konuşmuştu...

Inanmayacaktınız arkadaşlarım. Umut bağlamayacaktınız. Bende bekledim onca zaman bana da bekle sabret gelecek dediler adam benim adimi bile duymak istemiyor herkes seviyor falan filan ama bekle diyordu yok büyü var yok şu var yok bu var olacak sonuç fos ben vazgeçtim artık. Elde ne kaldı olmayan bi gurur. Şimdi kendime o kadar çok kızıyorum ki. Bana nur abla baya sacmalamisti valla bi daha da gitmedim kendisine ki fal olayını ben de kapattım uzun bi süre hayatımın en büyük hatası. Sürekli negatif enerji..... akılda bi sürü saçmalık. ..

Arkadaşlar bazı insanların altıncı hissi kuvvetliidir ve bazen dedikleri çıkar ama ne bileyim kalbi temiz olan hisleri güçlü olan saf gerçekten de kötü niyetli olmayan bir insanın da pat diye dediği çıkabiliyor buna bağlanmamalıyız. Kimi insanın rüyaları çıkar kimi insanın içi sıkılır gerçekten de kötü bir şey olur bunlar ALLAH tan o an için bir uyarı ya da bir hediyedir. Fal olayına gelirsek bu zaten lanetlenen bir olaydır belki çok bağlanmıyoruz diiyoruz ama geleceğe dair iiddiada bulunan insan çok büyük bir günaha giriyor ve sen de günahı paylaşıyorsun ve inanın olacak işiniz de olmaz bu olumsuzluk karişısında arkadaşlar bence uzak durun biz üniversitede arkadaşlarla birbirimize bakardık hiç de dediklerimiiz olmadı baktırdıklarımız da olacak işimiz bile olmuyordu taki bu işi kapattım sadece dua ettim o zaman işlerim rast gitmeye başladı.

aynaa sana kesinlikle katılıyorum işlerimin bu kadar ters gitmesi ruhumun bu kadar daralması hep bu fallardan. Rüyalarımda iki gündür sürekli üç harfli görmeye başladım ve bu tarz rüyaları bazı falcılardan kötü enerji aldığımda görüyorum onu fark ettim. Belki istediğim olacaktı ama ben fallara gide gide onu kendim ittim diyorum

canm merhaba nur ablanın yeri veya iletişim numarası ile ilgili bana bilgi verebilir misiniz? çünkü geçen bayağı bi aradım bulamadım.

bir de kızlar ne denir ki. fal belki işkencemizi artırıyor. ben bu adamla ilişkimin 3. ayında falan gittim ilk. "evleneceğin adamı bulmuşsun" dediler. sonra öyle sarıldım ki adama.

kaç kez ayrılsak hep aynı şeyi dediler, "bu adam sensiz yapamaz. geri döner."

döndü de.
hala "evleneceksin" diyorlar.

adam bana çok net söylüyor, "bizim bir sonumuz yok" diye.

ben işkencemi artırmıyor muyum sizce? hala fal fal dolaşıyorum. enerji namına bir şeyim kalmadı. falcıların gözüne bakıyorum "bu adam senin" desinler diye.

oytun mesela senin durum; 40 gün var daha diyoruz. belki de o 40 günde gelmeyecek. belki umudunu kesmen daha iyi olacak; belki de gelecek. hangisi daha kötü acaba? umudu kesip yoluna bakarken gelmesi mi, beklemediğin bir anda; umutla beklerken gelmesi mi...

inşallah gelir diyorum, yeni birini denesin kıymetini anlasın vs. vs...

ama bu fal işleri beni çok yordu.

bir de tüm falcılar aynını söyleyince daha büyük umut, daha büyük yıkıntı.
allah fal baktırmaya ihtiyaç duyurmayacak ilişkiler versin bize.

Geleceğe dair bilgileri ALLAH peygamberimize bile bildirmemiş ki biz normal kullar mı bileceğiz sen uzak dur fal işinden canım ALLAH bize acımayı bile bırakıyor ALLAH (C.C) bizden uzaklaşırsa biz kimden medet umacağız sen duanı et gerisini hayırlısıyla Rabbimize bırak inan daha rahat edeceksin manevi olarak

keşke ama sanmıyorum artık beklemekte istemiyorum ... en azından artık netim Allah biliyor ya ilk kez nefes aldım ben...

Evet fala gide gide maneviyat diye bişi kalmadı. Kendi kişisel ihtiyaçlarımı bi kenara bırakıp elime geçen parayı fala yatırır oldum ve iyice dibe çöktüm. Bence daha fazla bela aramaya gerek yok. Ben artık kendime bi şans daha verdim ve her şeye yeniden başladım yeni bir iş yeni ortamlar onu unutmaya karar verdim. O gelecek bekle diyenlerin ben... diyorum artık! Bu arada geçen bi söz okumuştum. Nasibini zorlama senden kaçar, daha da zorlarsan belaya yol açar diye ne kadar da doğru şuan bu sözü yaşıyoruz bi çoğumuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…