Ankara'daki Falcılar

Aaaahhhh canım aaaahhhhh çok haklısın. güyya yarın güzel bir gün olacak diyorum, ama 2 gün sonra yine bozuluyor her şey. Aslında en çok kızdığım kendimim. Ona inanıp güvendiğim için, onu kazanmak için kendimden tavizler verdiğim için ve onun için güçlüyken zavallı konumuna düştüğüm için ben kendime kızıyorum. Kendimi affedemiyorum. Psikoloğa gitmeyi de denedim. tespitle tespitler eeeee nolacak ağrıyla yaşamayı öğreneceksin diyen dr gibi geçmişi arkanda bırakacaksın. Yok arkadaş yok benim içim soğumuyor... O perişan olsa acı çekse soğuyacak mı, hayır. işte böyle b.ktan bir durum. İşin kötüsü nedense ben de karşıma yeni biri çıkacağına zerre inanmıyorum hissetmiyorum daha doğrusu. Onu ilk gördüğüm an ben bu adamla evleneceğim demiştim. Şimdiyse en büyük isteğim olan anne olmaktan bile vazgeçtim. Kendime Şebnem Ferah'tan vazgeçtim Dünyadan ı armağan ediyorum... Allah büyüktür. Derler ki Allah nasip etmeyeceği duayı kulunun diline vermezmiş. İnşaallah Allah seni de beni de tez zamanda selamete huzura erdirsin.

Bu arada destek olan herkese sonsuz teşekkürler... Allah ne muradınız varsa en hayırlı haliyle sizlere nasip etsin... Bunu tüm kalbimle diliyorum...

Arkadaşlar hepimizin böyle ölüp ölüp dirildigi zamanlar oluyor illa ki. Ancak bu kadar koyvermek daha da beter hadiselere yol açıyor. Toparlanmak lazım, moral verici kitaplar okumak, yaratıcı faaliyetlerde bulunmak, yeni hobiler edinmek süreci daha kolay atlattiriyor. Allah seni yarattı ve sana kendi sonsuz gücünden de bir parça verdi. KULA, KUL OLMAYIN. O ilişkiden öğrendiklerinize bakin; geçin. Siz kimin sizin için hayırlı olduğunu Allah'tan daha mı iyi bileceksiniz? Ahh teslim olmak lazım Allah'a... kendi gücünüzü elinize alın ve hodri meydan deyin. Bırakalım bizi mutlu edecekler hayatımıza girsin. Zaten biz istemwzsek kim bizi uzebilir ki?

Telefonda bakan birini onerebilicek olan var mi
çiçek istersen binnaz abla'da tanıtılan ayla'yı dene. samsunlu. bana fena bakmadı, dediği birkaç şey de şimdilik çıktı.
25 tl'ye bakıyor.
biraz binnaz abla'daki ayla yorumlarına bak, sonra istersen ona baktır.

parlakisik'in da dediği gibi, adamla tanıştığımdan beri "bu adam benim" diyorum. "evleneceğim adam bu"

ne hayaller, ne yıkıntılarla geldim bu güne. en sonunda pes ettim ama ben. işin kötü tarafı zeki kadınımdır, onsuz yaşayamayacağımı öngörebiliyorum.

hayat duruyor inan, başka bir şey yok. onu düşünüyorum sadece, onun yazdıklarını okuyorum.

en basit örnek işte, geçen hafta sadece on dakika koklayabilmek için 540 km yol gittim:)

Karşı tarafa kendimizden daha çok değer verdigimiz için böyle oluyor ya. Hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Karşı tarafa kendimizden daha çok değer verdigimiz için böyle oluyor ya. Hiç kimse vazgeçilmez değildir.

Valla benim tek bildiğim şey onun üzerinde bu kadar ah varken hiçbir işi gücü rast gitmeyecek. Ailesini kaybedecek. Belalar hep onu bulacak. Keyfi bilir. Allah'ın neler yapabileceğini biliyorum. İşte sorun şu ki o zaman içimdeki şeytan dile gelecek. Zerre acırsam namerdim. Düşene de bir tekme benden. Adım kadar eminim, mutlu geçen tek günü olmayacak, ta ki ben hakkımı helal ettim diyene kadar. Ama işte hepiniz şahit olun hakkımın zerresini helal etmiyorum, Allah değil burnundan her zerresinden fitil fitil getirsin, onun ve saz arkadaşlarının. Ha o düştükten sonra ben onu istermiyim orası şüpheli... Allah büyüktür. Bir gün size kızlaaaaarrrrrrr benim hayatımı b.k eden herifin başına şunlar şunlar gelmiş diye size duyuracağım. Allah varsa ki var ben mucizelerini gördüm, Allah bana bunu yaşatacak. O yüzden içim rahat artık. evet hala üzülüyorum, ama intikam gününün hayali bile güzel...

canım benim seni çok çok iyi anlıyorum ama sen tövbe et beddua etme ama "allahım sana bıraktım" diye dua et..inan o herkesi, her şeyi görüyor ve en iyisini o biliyor.. yarın öbür gün tutar bedduan da belki yine sen çok üzülürsün..

birini bu kadar sevmek icin guzel bir kalp gerekir sende o kalp var ve senin gibi bir kalpte bu beddualar olmasin. Allah her seyi goruyor zaten sen beddua edip kalbini karartma. Birak gitsin. Benim hayattan ogrendigim tek sey mutlu olmanin yolu affetmek onu onun icin affetme kendin icin affet kalbinin acinin nasil hafifledigini goreceksin. Ha bu demek degil ki hakkini helal et sen zaten ne kadar affedersen et Allah gordu bir kere herkes yasattigini yasar. Ama birakiyorum artik affettim umrumda degil diyebildigin gun yeni bir sayfa aciliyor umarim senin icin de en kisa surede acilir. Bir daha hic bu kadar uzulmezsin umarim :)

Kızlaaarrrrr, sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız... Çok haklısınız, ama işte arada aklıma gelince cinleniyorum. Olay ben bunu haketmedim e geliyor derken bir bakmışım falcıdayım. Allah'a sığınıp yoluma bakmak en iyisi sanırım...

Arkadasim sakin beddua etme...beddua ederek onu guclendirirsin..sunu unutma allah bir kapiyi sana daha iyisini acmak icin kapatir..onu bedduanla kendine hapsetme ozgur birak ki senin ixin en guzeli gelsin..uzme kendini

Arkadasim sakin beddua etme...beddua ederek onu guclendirirsin..sunu unutma allah bir kapiyi sana daha iyisini acmak icin kapatir..onu bedduanla kendine hapsetme ozgur birak ki senin ixin en guzeli gelsin..uzme kendini

Evet hiç bu açıdan bakmamıştım. Haklısın... Şu an sadece o ya da kötü şeyler aklıma gelince üzülüuorum. Bu da bir süreç, geçecek elbet... Çok teşekkür ederim desteğin için canım

Malesef ankaradakilerin kökü kurudu. Beklediğim bir şey var, olursa paylaşacağım. 6. His te gül vardı gözlüklü. Nerede olduğunu bilen var mı?

ya parlak bana baksana kahve ya. yeni içtim tuhaf şekilliydi. foto çektim ama binnaza falan atmıyorum. öylesine çektm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…