Ankara'daki Falcılar

Taynattaki meryem.melek de taynatta canim.binnaz abladakileri bilmiyorum.tellwede cok kaziklandim ondan baska sitelere pek bulasmiyorum.tellwede ii olanlarda var

Taynat Meryem bana 9. ayda aileden birini kaybedeceksin, ömrü bitmek üzere demişti. çok şükür gerçekleşmedi. Bana da tutturamadı işte. :///

Taynat Meryem bana 9. ayda aileden birini kaybedeceksin, ömrü bitmek üzere demişti. çok şükür gerçekleşmedi. Bana da tutturamadı işte. :///
Anladim cnm.neyseki o dediği tutmamisdemekki frekans meselesi ama Ankaranın %90i bu konuda sahtekar.en azından bende dedikleri tutan biri oldu

Ne kadara bakıyor ki? Ya tam kendimi toplamışken gidip boş yere umutlanmak istemiyorum aslında. Bir de nerede yeri tam olarak. Teşekkür ederim.
Kizlar burada yazıyor takip edemedim açıkçası ankarada değilim artik ve bana dedikleri de çıkmadı istersen numarasini veririm özelden fiyat ve yer bilmiyorum ne yazık ki[/QUOTE]

Aman yok dedikleri çıkmadıysa boşver paramıza yazık vallahi ))[/QUOTE]

Bana çıkmadı burada begenenleri var siz bilirsiniz

Taynatta özlem var dedikleri çıktı diyemem zamanı var ama her şeyimi bildi aileden işe okula özel hayata kadar salladığı hiç bir şey olmadı

Bazı falcılarla anlaşma yapıp kendine müşteri yönlendirten Sabri Harun Yılmaz, fal bakma bahanesiyle çamur gibi bulaşan biridir. MİT'te çalıştığını söyleyip güven kazanmaya çalışır. Ama her türlü pislik yapar. Uzak durun kızlar bu tiplerden.

Arkadaslar kizilayda ykmnin arka sokaginda bir apartman dairesinde birine fal baktirmistim. Ama seneler evveldi.simdi apartmani da kadinin adini da hatirlamiyorum. Bir dairede bakiyordu ofis gibi.cafe degildi.ama butunnnn soyledikleri cikti.bilen varsa bana ozelden ulasabilir mi?

tatlım kadının tipini tarif etsene? asansörle çıkılan bi apartman dairesi mi? bekleme salonu gibi küçük bi salonu vardı girişte, içeride de iki ya da üç oda.

kızlar evim cafe yi tarif edebilcek var mı tam olarak birde kimi önersiniz? fiyatları nasıl?

kızlar evim cafe yi tarif edebilcek var mı tam olarak birde kimi önersiniz? fiyatları nasıl?

Kesinlikle Özlem ve Yasemin Özlem daha net. zorlarsan biraz katinadan da bakıyor. her şey dahil 20 lira her ikisi de ))) yükselden çık karanfile gir. lila bazar ile çantacının tam ortasındaki aparman girişinden 2. kata çık )))

Anladim cnm.neyseki o dediği tutmamisdemekki frekans meselesi ama Ankaranın %90i bu konuda sahtekar.en azından bende dedikleri tutan biri oldu

Belki bana da 1 2 şey tutmuştur ama ne dediğini hatırlamıyorum Çok ilginç ki zaten içimde fal baktırma isteği de kalmadı. çok şükür

Nur ankyra cafede haberiniz olsun konur1 de
Ervam mervem Nasilsin sekercimm.. nur ilginc bir sekilde tanidigim 3 kisinin yasayacaklarini bildi bi beni bilemedi aklimda biri vardi bununla olur mu demistim olmaz bunun hayatinda biri var demisti meger yokmus adam ilgilenmeye bile basladi bana bagliydi olup olmamasi oyle deyim... bi benim fallar tutmuyo zaten

Ooo nerelerdesin sen kuzum yaa. nasilsin
Ya acikcasi beni biliyorsun fallik şeyim yok pek ama dun bana da genel bakti ilk baktigi çok güzeldi. Sana cikmamasina sasirmadim. Fallar cikmasin diye lanetlenmissin
Diğer eski durumu bildi mi peki .
Ya bos is artik fal isi tövbe ettim artik

[QUOTEgeri, post: 37684857, member: 462485"]Ervam mervem Nasilsin sekercimm.. nur ilginc bir sekilde tanidigim 3 kisinin yasayacaklarini bildi bi beni bilemedi aklimda biri vardi bununla olur mu demistim olmaz bunun hayatinda biri var demisti meger yokmus adam ilgilenmeye bile basladi bana bagliydi olup olmamasi oyle deyim... bi benim fallar tutmuyo zaten[/QUOTE]

Seni gordugume Sevindimmm

Randevu almamız gerekir mi? Bide tam olarak bilindik ne var cafenin etrafında???

evim cafe mi yok rndevuya gerek yok. yükselden karaanfile girince çantacı ile lila bazar/circopda olabilir adı onun arasındaki apartmana gir uslu hanı geçince 2. kat.

:))))))))))))))))))))))))) ahahahahaahah sazan gibi atladım ben de hemen benim mesj ın altında görünce. Nuru ben de merak ediyorum ama bilemedm. çok da kafa karıştırmasam mı ki. Fal alem de buse var 10 lira ya bakıyor kahve falına tavsiye ederim. Süpper baktı bana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…