Ankara'daki Falcılar

E="tolin, post: 37616030, member: 329575"]Dun nura gittim kizlar mevcut durumu cok cok iyi bildi bos umut vermedi ve soylediklerinden birisi aksamina cikti ben sadece kahve fali baktirdim bi saat surdu tavsiye ederim:)
Keske bana da ciksaydi dedikleri enerjisini sevmiştim nur ablanın[/QUOTE]

Ne kadara bakıyor ki? Ya tam kendimi toplamışken gidip boş yere umutlanmak istemiyorum aslında. Bir de nerede yeri tam olarak. Teşekkür ederim.

arkadaşlar uzun zamandır buraya yazmıyordum.ankarada 2011de çok falcıya gittim .patlayanları yazayım hemen size aklımda kalanları.2011de ankaraya yeni gelmiştim.bir sürü fal kafe görünce gözüm dönmüştü.günlük 2 yerde falan fal baktırırdım.kpss kursuna giderdim çıkışta kendimi falcıya atardım.o zamanki verdiğim paralarla şimdiye çok iyi bir birikim sahibi olurdum.umutsuzluk insana böyle şeyler yaptırıyor işte.

Evim kafe karanfildeki yer.oranın sahibinin eşi SEVDA vardı.bazı anlık durum analizlerini iyi yapardı ama dediği şeyler çıkmadı.tek evlenirsin dmişti o çıktı.onda da %50 şans yani ya evet ya hayırdır cevabı.kendisi o zaman bana 50-60 tlden kaç kez su falı baktıı ahhh ahh kurum isimlerine kadar verdi.güyaa çok başarılı bir sınav geçircekmişim de iç işlerinde çalışcakmışımda fln filan.hepsii fossssss.

evim kafede o zaman YASEMİN vardı turuncu kafeye geçti şimdi yaseminin turuncu kafede ve evim kafede baktıgı fallar da patladı.2013 haziran atamalarında yerleşiyorsun demişti.he tabi 2011de girdiğim sınav sonucunla da en geç ocak 2012de yerleşiyordum :) bir de yasemin o kadar hızlı ve tuhaf konuşuyorki anlamakta zorluk çekiyordum ne diyor diye.şu an hala kpss ile ugraşıyorum.salak kafam ders çalışmazsan falcı falcı dolaşırsan olur mu olmaz tabi.bir de o dönemde erkek arkadaşımla çok problemliydik yani şimdiki eşimle.onu takip etcem derken falcılarda kafa gittii.ders falan hak getire yani.

PEMBE Yaseminin kardeşi onun da anı yorumlaması iyiydi ancak gelecekle ilgili o da fos çıktı.
bir dönem evim kafede olup sonra kendi yerini açan biri vardı kupa kızı diye yer açtı kendine adını hatırlayamıyorum.o kimsenin bilmediği bir şeyi bilmişti çok etkilenmiştim.durum analizleri yerindeydi.tutanda oldu tutmayan da ancak kendisi sağlık sebepleri yüzünden taşındı gitti ankaradan.
ayrıca yine evim kafede top biri vardı kaşlarını alan 2012de turuncu kafeye geçmişti adını unuttum.o tamamen yalancı.o da bana kurum ismine kadar verdi su falı baktırmıştım tamamen yalan çıktı dedikleri.
bunun yanı sıra evim kafede o kadar çok falcı denedimki güneş ve adını hatırlayamadığım bir sürü insan yanii orası benim için hayal kırıklıgı oldu.

NİLÜFER vardır kendi ofisinde katina bakan meşrutiyette.meşhur peynircinin oldugu binanın son katında.fiyatı biraz pahalıdır ama bana dediği şeyler tutaarlıydıı yani genel olarak ilişki anlamında dediği şeyleri yaşadım dediği zamanda evlendim.ki beklemiyordum.sadece sınav sonucunu olumlu gördü o olumsuz oldu.ilişki için doğru durum analizi yapar.ama uzun zamandır gitmiyorum 1seneyi geçmiştir.
Konur 2 de fal kafede bir kadına gittim hatta adı bilindik randevuyla gidiliyordu.cidden 2011de gittim hatırlayamadım ismini ama o da fos çıktı.yani fal kafede kime gittiysem yalan.

2011de yine Bahçelide bir kadına gitmiştim medyumdu inanın isimlerini hatırlayamıyorum artık o kadar sildim kafamdan.bir de o zamanlar ankarayı bilmiyordum ama konum olarak 7.caddye yakındı gittiğim yer.kadın inanılmaz tatlı ve enerjik biriydi.oğluma alıyım seni diyip durdu ama ondan da aklımda kalan çıktı diyeceğim bir şey yok.

sonra cadıkazanına sardım turuncu kafenin karşısındaydı kapandı.evrim ve esin abla vardı.evrim zaten evlenemezsin demişti.evlendim sınav olumlu dedi olumsuz oldu.esin abla anı çok iyi bilen ve resmen aklından geçeni okuyup duruma göre sana şekil verirdi.ondan anlık yorumlamalarını sevdim hep onun.ama maalesef onunda verdiği kurum adları sınavlar patladı.orda kısa dönem çalışan yagmur sen ders çalışmıyorsunki çalışırsan çalıştıgın dönemde olacak.şansın var ama değerlendirmiyorsun demişti.onun ders ve ilişki için ddikleri tuttu.sınav şu anki halinle patlar demişti.öyle diyince bozulmuştum ama bildi.sonra çıktı ordan.nerede bilmiyorum.kafelerde yok.

karanfil 2 de 2013te FALCI HELİN diye birine baktırdım.kadın 30tl alıyordu o zaman bir de 30tlye ancak yalvardımda baktı.randevulu gidiyorsun.kötü bir kafede rahatsız olmuştum.tek dediği mahkeme olayın var davasz çözülecek dedii verdiği tarihte çözüldü.hiçbirşey demeden nokta atışı yaptı.ama geri kalanını sohbetle geçirmeye çalıştı.ondan bir daha gitmedim.

uzun bir süre fala ara verdim.kafamı rahatlattım.Tavsiye üzerine YILDIZ a gittim.ilk gittiğimde içimdeki ses bekleme kalk gt dedi gittim.sonra meraktan bir daha gittim.gitmez olaydım hemen nazar büyü olayına girdi ve fal içerisinde bu kadar tutarsızlık olamaz.gel sana kurşun dökelim diye tutturdu.gerek yok teyzem döküyor dedim teyzenin tuttuğu olmaz dedi.gelirim dedim koşarak kaçtım bir daha gitmem.Yüksel caddesinde bunun yeri.

daha sonra tellwe kafeden birinin tavsiyesi üzerine Taynat kafede MERYEM e gittim.Meryem çok enerjik ve size pozitif enerji veren güler yüzlü bir bayan.şu zamana kadar bu kadar tutarlı dediklerinin arkasında duran biri çıktı sonunda şükür.2014 kpss hazırlanırken çok yardımcı oldu şunu bunu yapma diye.ilişki durumunda uyardıgı şeylere de uydum.ilk baktırdıgımda çok begenmiştim.çok iyi analizler yaptı.2014 kpssden ağlayarak çıktım ağlama sana kazandı gözüküyor çıktı.ya nasıl diye ağlarken 80-85 arası alırsın dedi.öyle oldu.beklemiyordum.şimdi dediği birkaç şeye süre var bekliyorum inş. diğer dedikleri gibi o da çıkar.

Taynatta Özlem o da sınav olumlu dedi.ve o gün gittiğimde benle ilgili bir şey söyledi ve ağlayınca şaşırdı.o gün çok özel bir şeyi bildi çünkü.ağlamamda duygusallıktandı.genel olarak memnun kaldım.ama favorim meryem.

Taynatta yine Melek i denedim Meryemle paralel şeyler söyledi.Verdikleri tarihler benzer.Ve size pek bir şey sormadan ilk başta çok güzel bir durum analizi yapıyor.Şu an başka yere gitmiyorum.Kafama estikçe gittiğim yer burası.Gittiklerim gördüklerim bunlar.

Aa bu arada sakaryadaki Eylül e gittim.İlişki durumumu bilmişti.ama sınavı bilememişti.2011de gştmiştim bir de karşısındaki kafelerden birine gitmiştim ismini hatırlamadığım 3-4 falcıya oralarda baktırdım ve begenmemişimki bir daha gitmedim.

Şİmdi siz düşünün verdiğim paraları.Bunlar tek sefer gitmeler değil.AHHH KAFAM AHHH.BİR DE ÇOK FAL BAKTIRMAYIN ÜST ÜSTE OLACAK İŞLERİM HEP TERS DÖNMÜŞTÜ.

BİRAZ UZUN BİR YAZI OLDU AMA MERAK EDİYORSUNUZ YA SİZLERE ACI TECRÜBELERLE DOLU YORUMLAR.EN AZINDAN BEN PAÇAYI KURTARDIM.DARISI SİZEO FAL İŞLERİNE BULAŞMAK KENDİNİ KAYBETMENE SEBEP OLUYOR.ŞUURSUZCA DOLAŞIYORSUN BELLİ BİR SÜRE SONRA ETRAFTA.

kızlar ben de gideyim diyorum başlıkta bir sürü falcı var kafam karıştı
sizce net hangisine gideyim bir merak ettim denemek istiyorum birisini:)

Bir de Mustafa diye birine gittim.Sakaryada bir kafede ismini hatırlamıyorum.O zaman dedikleri aklımda kalmadı ama sanırım o da sınav için olacak demişti.ama çok etkilenmemişimki aklımda kalmamış.ama fena da değildi.şimdi hakkın yemiyim.Buna da 2013te gittim.

HAtırladıkça yazıyorum Çema kafede Hüseyin var.Uslubü biraz serttir.Ama o zaman baktığı fallar doğruydu yaklaşık 3 kez falan gittim.Dediği şeyler doğruydu.İyi durum analizi yaptı.TAvsiyeler verdi.Begenmiştim.Ama sonradan neden gitmedim bilmiyorum.Ama çıktıgımda enerjim düşüyor gibi geliyordu.Ama falını beğendim o zaman.O da sınav olumlu dedi.ama o zaman baktırdıgımda çok eksiğin var demişti o da doğruydu .tamamlarsan olacak demişti diye hatırlıyorum.Çok fal baktırınca artık kim ne dedi aklımda kalmıyordu.Hüseyine 2013te gittim bu arada.

Ve size bir tavsiye sakın ama sakın MEDYUM ALEV (ermeni bir bayan) 2011 de Sakaryadaydı ona gitmeyin dövmekten beter ediyor.ve acayip paracı şu kadar tl verdin bu kdar derim diyor.hiçbir deidği çıkmadı

="parlakisik, post: 37630665, member: 634807"]Keske bana da ciksaydi dedikleri enerjisini sevmiştim nur ablanın[/QUOTE]

Ne kadara bakıyor ki? Ya tam kendimi toplamışken gidip boş yere umutlanmak istemiyorum aslında. Bir de nerede yeri tam olarak. Teşekkür ederim.[/QUOTE]
Kizlar burada yazıyor takip edemedim açıkçası ankarada değilim artik ve bana dedikleri de çıkmadı istersen numarasini veririm özelden fiyat ve yer bilmiyorum ne yazık ki

mustafa, sakarya'daki kafedeki eylül kafe'deydi en son. gitmek isteyen olursa
alev dediğin ermeni falcının adı "ebru alev" yanılmıyorsam.

mustafa, sakarya'daki kafedeki eylül kafe'deydi en son. gitmek isteyen olursa
alev dediğin ermeni falcının adı "ebru alev" yanılmıyorsam.
Evet canim sakaryada eylül kafeydi.ermeni kadının dogru adi o evet o kadar cok kisi olunca tam hatirlayamayabiliyorum 2011de gitmistim.ama bana gore en kötülerden biriydi

Evet canim sakaryada eylül kafeydi.ermeni kadının dogru adi o evet o kadar cok kisi olunca tam hatirlayamayabiliyorum 2011de gitmistim.ama bana gore en kötülerden biriydi
ebru'yu genelde pek beğenmiyorlar zaten. mustafa da tutulan biri ama ben hiç denemedim :S

Yani mustafaya da aman aman illa git diyeceğim biri degil.şu an 2kisi tavsiye edebiliyorum.favorim.meryem.sonra melek olabilir ama melek daha yeni baktirdim bakalim dedikleri cikacak mi.ama fal esnasinda spesifik şeyler bildi.beni şaşırttıtercih senin canim

="parlakisik, post: 37630665, member: 634807"]Keske bana da ciksaydi dedikleri enerjisini sevmiştim nur ablanın

Ne kadara bakıyor ki? Ya tam kendimi toplamışken gidip boş yere umutlanmak istemiyorum aslında. Bir de nerede yeri tam olarak. Teşekkür ederim.[/QUOTE]
Kizlar burada yazıyor takip edemedim açıkçası ankarada değilim artik ve bana dedikleri de çıkmadı istersen numarasini veririm özelden fiyat ve yer bilmiyorum ne yazık ki[/QUOTE]

Aman yok dedikleri çıkmadıysa boşver paramıza yazık vallahi ))

meryem taynat mı yoksa binnazabla falan sitedeki mi?
ben ikisini de denemedim ama meryem adını cok duydum.

Taynattaki meryem.melek de taynatta canim.binnaz abladakileri bilmiyorum.tellwede cok kaziklandim ondan baska sitelere pek bulasmiyorum.tellwede ii olanlarda var

Ciddimisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…