Ankara'daki Falcılar

memnun olduğunuz falcılar ankarada mı? ankaradaysa kimler olduğunu öğrensek

bahçeli geyik cafedeki özlemi duyan var mı?? kuzenim gitmiş çooook memnun kalmış diğerleri gibi değil dedi. kahveye bakmıyomuş. önünde tarot kartları varmış kartları kendi açıp konuşuyomuş. duyan bilen giden var mı acaba burda

benim bahsettiğim eylül kafedeki mustafaydı ne dediğini hatırlamıyorum ama iyi diye kalmış aklımda hala duruyo mu bilen var mı? galiba yeni iyi pek kimse yok

kızlar aslı'ya gitmeyin. mevcut durumda çelişkili olsa da %50 falan bildi diyebilirim. gerçi dediğim bir şeyin üzerinden sürekli yorum yaptı. ve yorumlar hep çelişki. bi diyor ki bu adam sana aşık, bi diyor ki dönmeyecek, bi diyor ki dönecek.
ama en beteri sende büyü var moduna girdi. of of. çok kötü durumdayım yani öyle diyim.

benim bahsettiğim eylül kafedeki mustafaydı ne dediğini hatırlamıyorum ama iyi diye kalmış aklımda hala duruyo mu bilen var mı? galiba yeni iyi pek kimse yok

sanırım hala aynı yerde. bayadır duymadık adını ama. bi kafeyi arayın olmazsa:)

Kiz, bu Asli, Asli Yildiz mi ?

evet deneyen var mı?

bana çok kötü konuştu. :) çok çok olumsuz. yani kapıdan çık intihar et o modda. hiçbişi düzelmicek, belini doğrultamıcaksın gibi cümleler:))

Iyi de panpa, bir sey bilememis ki.....yani ani super bilseydi, o zaman Allah Allah gelecegi de tutturdu mu yoksam derdin ama yazdigina gore boyle bir durum yok. Gec, takilma bence.

Iyi de panpa, bir sey bilememis ki.....yani ani super bilseydi, o zaman Allah Allah gelecegi de tutturdu mu yoksam derdin ama yazdigina gore boyle bir durum yok. Gec, takilma bence.
pampi iyi hoş da kadını internette bi aratıyosun, hep ünlülerin falcısı bilmemne. hani insan çekiniyor kadın doğru söylüyorsa diye. hiç mutlu olamıcakmışım arkadaşlar. ben durayım bari böyle mutsuzluğa alışayım

ne salağım o kadar araştırmıştım aslında. KK'da da hakkında olumlu yazılmamış pek. boş yere enerjimi düşürdüm ya

daha önce kk'da aslı ile ilgili sunu yazmışlar, iyi bari rahatladım:

---------------
Aslı Yıldız ismini görünce yazayım dedim.İstanbuldan bir arkadaşımın tavsiyesiyle telefon ettim kendisine.Sende şu var sende bu var bunlara çözüm için bilmem nerden hocamız gelecek uçak parasını vereceksin, şu kadarda para vereceksin(inanılmaz astronomik bir rakam söyledi sanki apartman yaptıracağız) sana ancak fayda eder tarzda laflar etti bi saat konuştu ben kısa kesmek istememe rağmen.
---------------

Valla benim son gittim hatun da Aleviyim, ocaktanim bilmem neyim demisti ama guzel bakmisti, ben de gonlu olsun diye kursun dokturdum.

Valla benim son gittim hatun da Aleviyim, ocaktanim bilmem neyim demisti ama guzel bakmisti, ben de gonlu olsun diye kursun dokturdum.
o kimdi? ben melek'e kurşun döktürmüştüm rahatlatmıştı.
ama falı fostu. yani o donem sevdiğim adamın annesi hastaymış falan gelemiyomuş o yüzden bana öyle demişti. adamın annesi bile yokmuş.

valla ilk kez dolandırıldığıma sevindim kızlar. bildiğin o falcıdan cikip intihar ederdim öyle bi faldı. ağlayarak çıktım yani. ailemi falan da karıştırdı. herkes mutsuz olacakmış sonsuza kadar ama para verirsem düzelirmiş:)))

Melek hangisiydi kiz ?

Valla ben Karanfil'de Ata Iskenderin 2 yaninda (Yuksel cad, dogru) uzun bir bina var, icinde 2 tane fal merkezi var. Ben ikisine de gittim :) Onlardan birindeydi, sanirim en ust kattakinde. O zaman begenmistim, cikar mi cikmaz mi bilemem. Ayberk diye birine gittim, onu begendim.

Valla kuzuk Asli Yildiz cikaydi, bunca zamana kadar cikardi, biz de okurduk. dedikleri cikan Nur & Rukiye okduum, o kadar.

melek tunalı'da yine çelikler işhanında mı neydi... teyze gibi bi kadın. kurşun döküyor fal bakıyor

Kızlar yaklasık biraydır girmiyorum foruma.. bugun bir baktım ve cok üzüldüm. Kızlar uzulmeyin ankarada falcımı var ki? hepimiz okadar falcı dolaştık hangisnin dediği çıktı.. o yuzden olumsuz konusan falcıların dediği için üzülen arkadaşlar boşuna üzülüyorsunuz üzülmesine değmezz inanınnn.
Sallayın gitsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…