Ankarada varmı ben gibi arkadası olmayan?

Gel de gezElim :) baska neler yapiyosun neler yapmayi seversin

Ben evdeyim. Üniyi yarım bıraktım evlendim ne manyaklıksa Şimdi seneye sınava gircem aöfte olsa bir bölüm bitirmek istiyorum.
Onun dısında köpeğimle yuruyusler, eşimle gezmeler.
Sen neler yapıyosun okuyomusun

Okuyorum ben de sevgilimle geziyorum bi de bi tane arkadasim var onla... birlikte gezebileriz :)

Okuyorum ben de sevgilimle geziyorum bi de bi tane arkadasim var onla... birlikte gezebileriz :)

Senin niye az arkadasın var okurken cok olur genelde okuldan
ay senle gezeriz ama ben topuklu giycem sen babet yoksa ayrı kaldırımların insanıyız

Senin niye az arkadasın var okurken cok olur genelde okuldan
ay senle gezeriz ama ben topuklu giycem sen babet yoksa ayrı kaldırımların insanıyız

Ahaha tamam zaten ben spordan babetten baska ayakkabi nadiren giyerim:) muhendislik okuyorum hep erkek ondan galiba :)

doğru söylüyosun burada köpek sahibi çok cinsi pekingese senin kuzunun cinsi ne ? barınak ziyaretlerine,beslemelere katılıyormusun canım?

Yok daha hiç katılmadım mahalledeki köpeklerimle anca basa cıkıyorum acıkcası
Benimki golden

Yok daha hiç katılmadım mahalledeki köpeklerimle anca basa cıkıyorum acıkcası
Benimki golden
ahaha benimde mahallemde beslediğim bir sürü kuzum var bizim mahallede sokakta kedi köpekten daha fazla
bende bu yıl üniversiteye hazırlandığımdan dolayı barınak ziyaretlerimi azalttım canım ama normalde haftasonları toplanıp gölbaşı barınağına beslemeye giden bir grup var bir haftasonu senide beklerim hem yeni insanlarla tanışmışta olursun. çok güzel insanlar var bizim grupta sen hangi mahalledesin bu arada?

Ben keçiörendeyim canım bana baya uzak kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…