Ankarada varmı ben gibi arkadası olmayan?

yalancı emlakçı abii . EVET CANIM ÖZELLİKLE KIZILAYA YAKIN OLMASI AÇISINDAN İYİ

Belki ozamanlar öyleymiştir adamıda yalancı yapmayalım şimdi Ben 1bucuk senedir oturuyorum öncesinde bende pek iyi şeyler duymamıstım özellikle hırsızlık fln olaylarında. Gerçi şimdi hırsızlık olmayan yer yok.
Profiline baktımda yuksek lisansmı yapıyorsun?

Ahaha.. Severim kedileri yahu :) Keçiören çok zor.. Ben Meteorolojinin ordaydım.. Ama iyi ki taşınmışım..

Ben İstanbul'da yaşıyorum. Aynı senin durumundayım. Ankara'da bir süre kaldım il gittiğimde hasta oldum zaten günlerce iyileşemedim ki ben kolay kolay hasta olan birisi değilim.
Ankara bana çok sıkıcı, çok boğucu bir yer gibi gelmişti hiç alışamadım. İzmir'de de kaldım öyle değildi mesela. Şimdi istanbul'dayım ama burada arkadaşım yok bu da benim hatam senin gibi bir süre uzak kaldım herkesten evden dışarı bile çıkmadım sonuç bu...

Ahaha.. Severim kedileri yahu :) Keçiören çok zor.. Ben Meteorolojinin ordaydım.. Ama iyi ki taşınmışım..

Ay gene iyi yerdeymişsin ya meteoroloji okadar kötü değil. Ama kıskandırma beni yaaa Dikmende ev bakmaya baslicam yoksa birazdan

Arkadas sart insana. Bir yerlerde oturup kahve içip sohbet etmeyi özledim inanki. Yada evde takılmaları. Sen çalışıyomusun? Çalışıyosan okadar koymaz cunku iş arkadasların fln olur hiç değilse

Arkadas sart insana. Bir yerlerde oturup kahve içip sohbet etmeyi özledim inanki. Yada evde takılmaları. Sen çalışıyomusun? Çalışıyosan okadar koymaz cunku iş arkadasların fln olur hiç değilse

Çalışıyordum canım estetisyenim ben, güzellik salonunda çalışıyordum. ama iş yerinde bazı sorunlar oluştu daha doğrusu patronum olacak insan herkese borçlanıp dolandırıp kaçtı pazartesi işe gittim her yer kapı duvar. :)
Yani 4 gündür çalışmıyorum bu hafta dinleneyim de bakıcam bir yer. Bir süre uzak kalınca arkadaş ortamına yabancı gibi hissediyor insan kendini. Baktım herkes samimi bir sürü şey paylaşmış ve ben hep uzak kalmışım.

Aaa patrona bakk. Maaşın fln yanmamıştır insallah. Evet 1 2 hafta dinlen bakarsın tekrar tatil yaptıgını düşün
Aynen ya buluşmalarmı dersin birlikte biyerlere gitmelermi. Bense evde oturup onlara iç geciriyorum sadece.

Olsun ya yine de evde ilgilenecek bir sey olmasi iyi oluyor :) yavru kedi istiyordum bende, bir gun karşı komsumuzun evindeydik siyah kapkara bir kedisi var , yazindi boyle balkon filan açık bi baktik bu geldi agzinda bisey var neymis derken.. Kuş! !Balkondan sen cik git agactaki kusu yakalayip getir gözüm korktu doğma büyüme evcil yetistirsem bile bazi içgüdüsel davranışları oluyor hayvanların kuşuma bir zarar vermesin diye alamadim

ben de varım :)

Hosgeldin canım biraz kendinden bahsetsene:)

Hadi yaa... Evet olabiliyor böyle seyler. Köpekler bu konuda eğitilebiliyor benim köpeğim kedilerimle sadece oynar mesela. Ama bir kuşum olsa kedilerime bende guvenemezdim. Bu konudada iran kedileri tembel oluyo kuş muş yakalayamaz onlar belki onlardan sahiplenirsin. Benim kediler akvaryumun tepesine cıkar balıkları seyrederler mesela. Kim bilir nasıl ağızlarının suyu akıyordur

ben de ankaradayım arkadaş olabılırız istersen şuan için 3 kedim var evli misin ?

21 yaşındayım okuyorum öğrenci evinde kalıyorum köpekleri severim başka neyden bahsedim

Iran kedisi.. hemen bakacagim netten :)
Birde itiraf etmeliyim ki bende iran kedilerinden de fazla bi tembellik olduğu halde suan cok yogun bir donemdeyim :) yani galiba şu siralar ona hic ayiracak vaktim yok ama birkac ay sonrasina düşünebilirim :)

ben de ankaradayım arkadaş olabılırız istersen şuan için 3 kedim var evli misin ?

Kedili ev kadar güzeli varmı yaaa Olabilirz tabi evet evliyim canım sen?

21 yaşındayım okuyorum öğrenci evinde kalıyorum köpekleri severim başka neyden bahsedim

Ozaman yalnız değilsindir diye tahmin ediyorum. Öğrenci evi=bol arkadas bol muhabbet dimi? Yani ben öğrenciyken öyleydi Okumak içinmi geldin ankaraya canm

Diğer kediler neysede iran kedisi cok bakım istiyor gercekten. Günde 2 3 defa gözlerini temizle tüylerini tara vs vs. Yoğunsan zorlar gercekten

yok evim tek başıma kızkardeşimle birlikte kalıyoruz okumak için geldim evet

valla arkadaşım ben de kalabalıklar içinde yalnızım.
çevremdeki insanlardan hoşlanmıyorum.
hatta gıcık oluyorum.
arkadaşım var tabiki ama ben zaten çabuk sıkılıyorum öyle uzun süreler geçiremiyorum insanlarla.
tahammülüm çok az.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…