Ankara'da olup da spiritüel,kişisel gelişim konularına ilgi duyan arkadaşlar..

Memnun oldum kayacans.. Bir iki talep daha gelince bi gün belirleyip,bir yerde buluşup sohbet edebiliriz.Sevgiler :-)

Ben spiritüalizmle oldukça ilgiliyim..Birkaç senedir bu tarz kitapları okuyorum sürekli..Bu arada kuantum felsefesi ile de doğal olarak ilgileniyorum tabii.Konuya ilginiz var anladığım kadarıyla..Siz ne gibi konulara ilgi duyuyorsunuz,bu konuyla ilgili tabii?Sevgiler gönderiyorum :-)

selam kızlar... ben de katılmayı çok isterim...:KK45:

Selam lunatic,belki bir iki talep daha olur ve bir gün belirleriz buluşup sohbet etmek için :-) bu arada bu konularla ilgili neler paylaşabileceğimizi de paylaşabiliriz burada :-) ilginç bir cümle oldu :KK73:

slm kızlar benimde yeni insanlara cok ihtiyacım var ankaradayım buluşmak hayatıma yeni bişeyler katmayı çok isterim

GEÇ Mİ KALDIM BİLEMEDİM, BEN ASLEN İSTANBUL DA YAŞIYORUM AMA AİLEM ANKARADA GİDİP GELİYORUM, BANA DA HABER VERİRSENİZ SEVİNİRİM. ANKARADA 30 MAYIS DA OLACAĞIM STÜDYOBİZ DE KUANTUM VE DİŞİLİK SANATI EĞİTİMİNE KATILIYORUM, GELECEK OLAN VAR İSE ONCESİNDE SONRASINDA YA DA ORADA BULUŞABİLİRİZ?

Selam kızlar bende kişisel gelişimle ilgilenmekten çok hoşlanıyorum tonlarca kitap okudum katılmayı çok isterim

Arkadaşlar merhaba :-) Bir süre takipte kaldım ancak katılım olmayınca ara verdim.Uzun ara sonrasında tekrar konuya dönmek istiyorum..Ankara 'da olup da özellikle spiritüel konulara ilgi duyan arkadaşlarla belki bi çay içip sohbet ederiz diye düşünmüştüm.Arzu eden arkadaşlar buraya yazabilirler..Sevgiyle kalınn...Görüşmek niyetiyle :KK200:

Merhaba mavibilgisayar :-) Bu konularla ilgilisiniz sanırım.Birkaç talep daha gelince gün ve yerini netleştirebiliriz sanırım.Burada takip edelim.Sevgiler :-)

X