Kontakt Lens ankarada lens kullananlar kullanmak isteyenler gelin toplanalım

bushraa

"Kasım'da aşk başkadır.."
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
300
0
sevgili arkadaslarrrr düşündümki yüzyüze görmek konuşmak daha yararlı olacak.vakti olan lens kullananan arkadaslarım,kullanmak isteyen arkadaslarım gelin toplanalım olumunekankayizsmile

yorumlarınızı bekliyorum.burada resimde gördüğümüzle yüzyüze gördüğümüz farklı olabilir.böyle görsek daha cok fikir edinmiş oluruz bence.ben varım diyenler yazsınnn lütfenn bayanssulusmile kullanan kullanmayan herkes hadi yorumlarınızı esirgemeyin

burada okuduğum yorumlar sonrası lens takıp takmamak konusunda tereddütteyim.,kimi diyor su renk güzel kimi diyor su lens benim gözümü mahfetti.kimi diyor bakın lensim bu,ama resimde kötü cıktı,kimi diyor aa o renk gercekten böylemiii??
ya istiyorumki bi kaç arkadas sorularımıza yüzyüze cevap bulalım,yada kaç arkadas olursa,ama henüz kimse yanaşmadı fikrime.biri yazsınki ben su renk kulanıyorum su marka ben varım.böyle böyle sayı artsın.belli bi sayıya gelince uygun olanlar toplansın,herkes istedigi rengi görsün.kullanmak isteyip cekinenler cesaret bulsun.girelim bi lensciye alalım lenslenelim.herkes mutlu olsunnnnn.koyalımda gülen yüzlerimiz eşliğinde resimlerimizi .istediğim sey su.hadi yarın toplanıyoruz değil olay.biri desin yahuuu ben varım.kullanıyorum su renk.biri desin ben kullanmak istiyorum.hadi ankara yaaaaa nerdesiniz?? :enbuyukkk:

selaam. çok geç oldu ama?? kaydirigubbakcemile5 bende lens takmak istiyorum ya.. sen takmışsındır kesin ama çoktan 1 ay olmuşş :lepi: ankara burdaaa :KK70:

canım bende takmadım.daha önce takmışlığım var ama.bende görüp renkleri ve birbirimizden gaz alıp takarız diye düşünmüştüm seni iyki buldum gel bi sarılalım kaydirigubbakcemile3 valla 1 kişi 1 kişidir çift kişi olduk bak :KK70:

olumunekankayizsmile
ya iyi oldu cidden. hiç aklımda yoktu bu gece karar verdim.dalga geçmesin kimse çünkü doğallıktan yana biri olduğum için bana göre büyük bi adım :KK1: özelden mesaj atamıyorum yeni üyeyim malumm..
tamam bundan sonra alıp seninle paylaşıcam kaydirigubbakcemile5
Angaralı'm :KK3:

olumunekankayizsmile
ya iyi oldu cidden. hiç aklımda yoktu bu gece karar verdim.dalga geçmesin kimse çünkü doğallıktan yana biri olduğum için bana göre büyük bi adım :KK1: özelden mesaj atamıyorum yeni üyeyim malumm..
tamam bundan sonra alıp seninle paylaşıcam kaydirigubbakcemile5
Angaralı'm :KK3:

özelden msj atıorum kanka tuuuuuuuttt kaydirigubbakcemile5 :roflol:

X