Lazer Epilasyon Ankara’da lazere nereye gidilir? Nelere dikkat etmem gerek?

mavimsi97

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
18
3
28
Uzun zamandır PCOS nedeniyle tedavi oluyorum. En son kadın Doğuma gittiğimde artık lazer yapılarak tüylerimin daha fazla dökülebileceğini söyledi. Sadece bana iğneli lazer epilasyon olmazmış onun dışındakiler olurmuş. Güzellik merkezlerine güvenemediğimden hastanede yaptırmak istiyorum. Ankara’da yaşıyorum Orta Doğu Hastanesi diyenler var Güven Hastanesi diyenler var Bayındır Hastanesi diyenler var kafam baya karıştı nereyi önerirsiniz? Gittiğim merkezlerle konuşurken neye dikkat etmem gerekir?

Şekerim öncelikle iyi bir cildiye doktoru bul o seni yönlendirir. Ben öyle yaptım. Bütün tüylerimden kurtuldum.

İğnelinin olmayacağını söyleyerek o kişi büyük hata etmiş. Evet alt bacak vb. yerlerde lazerle daha kısa sürede sonuç alırsınız ama örneğin şikayetiniz yüzünüzdeki, sırtınızdaki vb. tüylenme ise lazeri öneren kişi sanırım bilgi sahibi değil pek. Ayrıca ''iğneli lazer'' diye bir kavram yoktur, iğneli epilasyon tüm lazer işlemlerinden tamamen farklıdır. PCOS veya hatta daha fenası hirsutizm hastaları dahi iğneli epilasyon ile tüylerinden kurtulabiliyorken size ''işe yaramayacak'' denmesi ilginç. Rahatsız olduğunuz yerleri bilmediğim için bir şey diyemem ama tüylerin ince ve sık olduğu yerlerin çoğunda lazer kısa süreli sonuç sağlar, bu şekilde mağdur olan pek çok kadın var üstelik bazıları bizler gibi polikistik over hastası değil ve hormonları da düzgün çalışıyor.

Ben Ozel Clnc Medilife a gittim suan bitti zaten seanslarım.Igneliye yüzümde kalanlar için gitmiştim.Her bölge için igneliye dayanmak mümkün değil bence canım tatlı benim.Bana da pko tanısı kondu yıllarca savaştım diyebilirim ama sonunda bitti denebilir tabii çocuk olması için tekrar tedavi girmem gerekicek sanırım.Ilk lazere gidip azalanlar için igneliye gitmeni tavsiye ederim.

Merhaba bende oraya başladım memnun kaldınız mi. Kızılay da değil mi gittiğiniz yer? Aynı yerden bahsediyoruz umarım

Bayındırı az çok biliyorum bende başlayacağım ama burada özel clnc medilife fazla geçiyor yazılar da kafam karışık en iyisi gidip tek tek görüşmek.Siz de başladığınızda nereye gittiğinizi benimle paylaşırsanız çok iyi olur 1 ay sonra başlamayı düşünüyorum zaten.

Merhaba bende oraya başladım memnun kaldınız mi. Kızılay da değil mi gittiğiniz yer? Aynı yerden bahsediyoruz umarım
Kızılayda Mehmet Akgünün kliniği ise aynı yerden bahsediyoruz.Gul hanım vardı ben giderken hala ordami bilmiyorum.Memnun kaldım çok oldu biteli.Ayva tüylerim var bazı bölgelerde onlarda gözükmüyor zaten.Siz kaçıncı seanstasınız?

lazer için mekandan öte cihaz çok önemlidir. Doktor var diye çok para vermeye gerek yok. Polikliniklerde doktor var diye bu iş çok pahalı. Ben diot lazer sonuçlarından çok memnun kaldım. Dikmende Hatun hanımı tavsiye ederim. Kaş ve epilasyonda bir numaralar. İnsteramdan lazer atışının videosunu paylaşmış tüyler dışarı atıyor batılar anında nasıl temizleniyor ben çok etkilendim. Görmek istersemiz instegram adı: Hatun köylü (@hatunkastasarim) • Instagram photos and videos

Ben sizin gibi düşünmüyorum malesef doktor olmayan yerde lisanslı cihaz olmaz kullanılan cihazların çoğu ipl sistemlidir.Doktor olmayan güzellik merkezlerinin zaten yasalarca lisanslı orjinal cihazlar almaları yasak.Seanslar bittikten 1 yıl sonra geri çıkmaya başlayan kıllarınız olacak.Şuan başınıza gelmediği için bilmiyorsunuz ama çevremdeki güzellik merkezine giden herkes pişman.Bu yüzden özel clnc medilife a gideceğim doktor kontrolünde olması önemli benim için.

Merhaba kac seans gittiniz acaba birde fiyati ne kadar tuttu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…