Ankara'da Kozmetik Ürün Almak

Lushy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2010
53
0
Birçok kozmetikçi var peki bunlardan hangisi fiyat açısından daha uygun? hangisi daha iyi hizmet veriyor? Daha önce bilmediğimiz ama paylaşımlarla öğreneceğimiz kozmetik satan yerler olabilir değil mi? kaydirigubbakcemile5[/B]

örneğin Sıhıye köprüsü altındaki Motif parfümeri fiyat ve ürün yelpazesi açısından hiç fena değil?

sıhhiyede ilkiz sokak var metro çıkışına yakın,orada sağlı sollu bi sürü dükkan var ve oradaki dükkanlardan tüm kuaför ve güzellik salonlarının toptan satışları olur ve tüm kuaförler oradan alır ürünlerini.ürünleri hem güzel hem de çok uygun tavsiye ederim

canım sıhhiye köprüsü altında berk kozmetik var küçük bir dükkan ama toptancı olduğu için çok uygun ben her sene yazın mutlaka uğrarım bu sene max factor creme puff pudrasını 27 ye aldım mesala...tavsiye ederim...

john frieda ürünleri de var mıdır oralarda? birde barcelino saç bakı yağı istiyorum ama ankarada bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…