Ankara'da ikamet eden arkadaşlar bakar mısınız?

Legionella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
215
0
Merhaba arkadaşlar,
Eşimin tayini dolayısıyla Ankara'ya taşındık. Evimiz Ankara-Eryaman da. Eryaman cıvarlarında tavsiye edebileceğiniz kadın doğum uzmanı var mı?

canım hoşgeldin ankaraya ben eryamanda oturmuyorum yenimahallede oturuyorum ama
eryamandan ziyade daha iyi yerler var kızılay da ama batıkent mesa hastanesine giden arkadaşlar var
sana en yakın orası sanırım ama şu linke bi göz at istersen

Asortie teşekkür ederim canım. Ankarayı hiç bilmiyorum.Doğumu istanbulda yapıcam inşallah ama doğum öncesi iki ay ankarada olacağım için doktor arıyorum.

Canım doğum için sorsaydım eryamana en yakın olan sincan lokman hekimi tavsiye ederdim. Çok güzel bir hastane diyorlar, bende gezdim ve gerçekten çok temiz ve çalışanları da çok ilgili.
Ama sadece 2 ay burada olacağını dediğin için, muayeneye ASG Tıp Merkezine gitmeni tavsiye ederim. Hem SSK ile anlaşmaları var hem de Süleyman bey çok iyi bir doktor (kendim de oraya gidiyorum:) ). Yeri ise Eryaman Evlerinin içinde Yunus Marketin karşısında, yani Dolphin İş Merkezinin karşısında)

oncelıkle hosgeldın...
bende eryamandayım komsuyuz yanı :) ıyı bı hastanede muayene olmak ıstıyorum özel olsun dıyorsan mesa hastanesını yokkk ssk bagkur vs.olan hastane dıyorsan lokman hekım hastanesı hayır sadece bı kadın dogumcu olsun eryaman ıcınde arıyorsan asg tıp merkezınde suleyman beyı tavsıye ederım
benım doktorum suan dogum ıznınde henuz donmedıgı için ben suleyman beye gıdıyorum hem yakın olması hem ıyı bı dr olması hem sıgortadan yararlanıyor olmam benım için tercıh sebebı oldu gıtmek ıstersen uzunca da yazarım hangısının nerede oldugunu :)) kendıne ve bebişine iyi bak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…