Ankarada hymenoplasti için önerebileceğiniz doktor ismi var mı?

derya_06_17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2010
69
1
merhabalar,ankara da hymenoplasti için önerebileceğiniz güvenilir doktor ismi arıyorum tecrübesi olan veya bilen arkadşlardan yardım istiyorum teşekkürler...

derya_06_17;15503333]merhabalar,ankara da hymenoplasti için önerebileceğiniz güvenilir doktor ismi arıyorum tecrübesi olan veya bilen arkadşlardan yardım istiyorum teşekkürler...

merhaba deryacım ben dr nebil bozdoğana burun yaptırdım çok memnunum sonrada bi arkadaşımı kızlık için görüşmeye gönderdim oda geçen ay yaptırdı bi sorun yaşamadı şimdi çok memnun ve korkutugu gibi değilmiş inşallah bu yazada düğününü yapıyoruz:))istersen sende bi görüş.

[QUOTE=derya cancan arkadaşım çok teşekkür ederim ilgin için araştırıcam canım tekrar çok sağol.

tabiki ne demek umarım sıkıntıların biter tatlım öpüyorum:)))

kızlar ankara da bu operasyonu yapan iyi bir doktor önerebilen başka kimse yok mu? ben geçen gün süleyman eserdağ ile görüştüm.başka doktor bulmazsam onunla görüşeceğim,biraz pahalı olduğunu duydum sadece.benim gibi bu operasyonu olmak isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olmak isterim ve gelişmeleri yazıcam buraya.lütfen bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olun...

Deryacım oncelikle umarım bu dertten sende bir an once kurtulursun bu konuyla ilgili biliyorsundur belki uzun zamandır arastırıyorum harun ozkan 1.isim istanbulda ama Ankaraya da gidiyormus yazılarını okudum cok ilgili mail attım bir kac kez hemen donus yaptı onu bir arastır istersen 2.isim xxxxx sanırım adı oda alanında uzman bir prof. umarım yardımım donukur Rabbim yardımcımız olsun....

Son düzenleyen: Moderatör:
Deryacım oncelikle umarım bu dertten sende bir an once kurtulursun bu konuyla ilgili biliyorsundur belki uzun zamandır arastırıyorum harun ozkan 1.isim istanbulda ama Ankaraya da gidiyormus yazılarını okudum cok ilgili mail attım bir kac kez hemen donus yaptı onu bir arastır istersen 2.isim kutlu sevin sanırım adı oda alanında uzman bir prof. umarım yardımım donukur Rabbim yardımcımız olsun....

teralem;konunu takip ediyorum canım arkadaşım çok teşekkür ederim hemen mail atıcam ilk fırsatta öpüyorum canım :1hug:

kızlar kalıcı mı yaptırcaksınız ve amaliyattan sonra neler yaşadınızz bende yaptırcam ve çok korkuyom

merhabalar,ankara da hymenoplasti için önerebileceğiniz güvenilir doktor ismi arıyorum tecrübesi olan veya bilen arkadşlardan yardım istiyorum teşekkürler...

derya canım naptın ankarada dr bulabildinmi bende orda yaptırcam banada yardımcı olsana neler öğrendin

derya canım naptın ankarada dr bulabildinmi bende orda yaptırcam banada yardımcı olsana neler öğrendin

canım benim direk irtibata geçtiğim doktor süleyman eserdağ nedense çok isim ısındı ben kalıcı yani flep yöntemi düşünüyorum.en kısa zamanda gidicem zaten.diğerlerini halen araştırmaktayım yazıcam tatlım.seninde bilgin olursa haberleşelim.öptüm

canım benim direk irtibata geçtiğim doktor süleyman eserdağ nedense çok isim ısındı ben kalıcı yani flep yöntemi düşünüyorum.en kısa zamanda gidicem zaten.diğerlerini halen araştırmaktayım yazıcam tatlım.seninde bilgin olursa haberleşelim.öptüm

canım çok sağol bende prof kutlu sevinle görüştüm tecrübeli biri ama araştırıyom öğrendikçe buraya yazalım...bide canım etrafında önceden yaptıran varmı sonrası neler çok korkuyom işe yaramazsa diye...şubatta düğünüm var canım

canım çok sağol bende prof kutlu sevinle görüştüm tecrübeli biri ama araştırıyom öğrendikçe buraya yazalım...bide canım etrafında önceden yaptıran varmı sonrası neler çok korkuyom işe yaramazsa diye...şubatta düğünüm var canım

tatlım % 100 başarı olmuş bugüne dek hiç bir problem çıkmamış.etrafımda yok yaptıran ben de burdan bilgi edinmeye çalışıyorum.ben kendi ameliyat sonrası tecrübelerimi ve daha sonraki detayları buradaki arkadaşlara yardımcı olmak adına anlatıcam.öptüm canım

tatlım % 100 başarı olmuş bugüne dek hiç bir problem çıkmamış.etrafımda yok yaptıran ben de burdan bilgi edinmeye çalışıyorum.ben kendi ameliyat sonrası tecrübelerimi ve daha sonraki detayları buradaki arkadaşlara yardımcı olmak adına anlatıcam.öptüm canım

derya canım sen ne zaman amelıyat olucaksın??????

en erken ben olcam bu hafta ama o kadar çaresizce gidiyomki sağolsun yaptıranlar kendini saklıyo hiç yardımcı olmadılar ne diyeyim artık kendi başımın çaresine bakacam

en erken ben olcam bu hafta ama o kadar çaresizce gidiyomki sağolsun yaptıranlar kendini saklıyo hiç yardımcı olmadılar ne diyeyim artık kendi başımın çaresine bakacam

canım sana dua ediyorum :1hug: Allah yardımcımız olsun..ankarada olacaksın sanırım değil mi? sakın korkma için rahat olsun bak gör ilk gecen de sıkıntısız geçecek.bu korkuyu yaşamayan bilemez ben seni çok iyi anlıyorum.

evet inşallah canım bugünleri unutur mutluluğu buluruz

kadercim canım benim korkma sakın duam seninle olucak.inş hepimiz içinde bi sorun çıkmaz sonuçlarıını beklıyoruz hepimiz senden tatlım.we operasyona gırecegın zaman allaha sıgın emin ol ki işlerin yolunda gidecektir.öpuyorum canım seni

X