Ankara'da çocuk doktoru tavsiyesi

Elax2014

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2015
298
24
40
Arkadaşlar Ankara'da tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru isim ve adreslerini verirseniz sevinirim. Ve tabi muayene ücretlerinide

Arkadaşlar Ankara'da tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru isim ve adreslerini verirseniz sevinirim. Ve tabi muayene ücretlerinide
Merhaba, buldun mu iyi bir doktor merak ettim. Ben de arıyorum şu anda. Ama karar veremedim. Bayindir veya koru hastanesi düşünüyorum iki doktor alternatifimiz var ama karar veremedik.

Merhaba, buldun mu iyi bir doktor merak ettim. Ben de arıyorum şu anda. Ama karar veremedim. Bayindir veya koru hastanesi düşünüyorum iki doktor alternatifimiz var ama karar veremedik.
Hayır maalesef bulamadık kızımın doktoru ztb hastanesine yenidoğan uzmanı olarak gitmiş çok seviyorduk üzüldük pol. muayenesi yok. Sizin bildiğiniz tavsiye edeceğiniz doktor varsa tavsiyelere açığım.

kimse yazmamıs ümitköyde Türker Dondurmacioglu var en son muayenesi 125 liraydi en az 30 yillik dr dur cok ilgili ve kibardir net te yazarsaniz ismi ve adresi çikar

Merhaba batıkentte medikal park hastanesinde engin hoca var şu an soy adını hstırlayamadım batıkentteki tüm bayanlar ona gidiyor ve diğer doktorlardan çok çol daha fazla rağbet görüyor isterseniz görüşün bi

Engin hocayı ben de duydum aslında. Biz de en son koru da süer hocaya gittik o da çok iyiydi. Ama koruya gidene kadar cocuk çok hirpalaniyor. Medical park eve daha yakin.

Engin hocayı ben de duydum aslında. Biz de en son koru da süer hocaya gittik o da çok iyiydi. Ama koruya gidene kadar cocuk çok hirpalaniyor. Medical park eve daha yakin.
Burada bütün çocuklu bayanlar ona gidiypr gidecekseniz randevuda hemen doluyor almanız lazım elinizi çabuk tutup

Burada bütün çocuklu bayanlar ona gidiypr gidecekseniz randevuda hemen doluyor almanız lazım elinizi çabuk tutup
Engin beyin ismini cok duydum ve randevu sıkıntısı olduğunu da :)
Merak ettiğim şu ki örneğin Allah korusun aniden çocuk rahatsızlandı. Ertesi güne randevu almak sanırım imkansız Engin beye. Bu durumda ne yapıyorsunuz? :)

Hanımlar merhaba.ankarada etimesgut veya sincanda tavsiye edebileceğiniz çocuk doktoru var mıdır acaba.bebeğim şuan 5aylık bir an önce doğru düzgün bir hastanede daimi olarak gidebileceğimiz bir doktor tavsiyesi arıyoruz.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben kızımı Prof.Dr. Gonca Yılmaz'a götürüyorum.Mükemmel bir çocuk doktoru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…