Ankarada burun estetigi doktor ve fiyatlari nelerdir ?

Tweety

-Zık-
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.388
26.112
merhaba kizlar,burnumu yaptirmayi dusunuyorum ama bir yandanda kararsizim..burnumun goruntusu pek ic acici degil,kucukken dustum kirildi yanlis kaynamis vs.sis ve hafif yamuk ve birde kemik var tabi..yaptirmak istiyorum fakat tek bir ameliyatla burnum duzene girermi cunku tekrar tekrar revizyon ameliyati olma gibi bir sansim yok tek bir sansim var ve bunlada istedigim burunu elde etmek istiyorum bazen alismisim burnuma boyle gelmis boyle gitsin diyorum ama bazen insanlarla konusurken sanki burnuma bakiyorlarmis gibi hissediyorum insanin psikolojisinide etkiliyor bu durum neyse ankarada bildiginiz basarili doktorlar varmi ? Ortalama fiyat araliklari neler ? Yardimci olursaniz sevinirim..:nazar:

Ankarada burun estetiğinde başarılı cemal aytemiz meşrutiyet caddesinde klinigi iyi birdoktordur.

ankarada deyince akla ilk olarak birkaç doktor gelir zaten zühtü demir, serdar öztürk, ferruh bingül bunlardan en bilinenler. ameliyat fiyatları hemen hemen yakın birbirine 5-6 bin civarı. ben zühtü demire oldum gayet memnunum. bu doktorlarla bi görüş derim. bu doktorların hastalarını ekleyip fikir edinebilirsin resimlerden.

ankarada deyince akla ilk olarak birkaç doktor gelir zaten zühtü demir, serdar öztürk, ferruh bingül bunlardan en bilinenler. ameliyat fiyatları hemen hemen yakın birbirine 5-6 bin civarı. ben zühtü demire oldum gayet memnunum. bu doktorlarla bi görüş derim. bu doktorların hastalarını ekleyip fikir edinebilirsin resimlerden.

keske istanbul imkanim olsa ya burdaki resimlerdekiler genelde istanbuldaki doktorlar..
5-6 bin bayagi cokmus ya...en fazla 4 bin olur benim..birde iyimi olacak kotumu of off:KK31:

ameliyatlarda burun kemigini kiriyorlarmi acaba benim kemik yamuk kaynamis :KK25:

ameliyatlarda burun kemigini kiriyorlarmi acaba benim kemik yamuk kaynamis :KK25:

canım ankara diyince tabiyki zühtü demir cok iyi bir doktordur.bende ona olanlardanım tavsiye ederim....ameliyatta tabiyki burun kemiği kırılıp bide deviasyon varsa kbb birlikte hem sekil hemde burun içindeki bütün bozuklukları yapıyorlar.bendede solda tıkanıklık vardı kbbla birlikte girmişti doktorum burun kırılmadan burun estetiğide yapılmaz cünki yeniden hem iç hemde dışı şekillendiriliyor

canım ankara diyince tabiyki zühtü demir cok iyi bir doktordur.bende ona olanlardanım tavsiye ederim....ameliyatta tabiyki burun kemiği kırılıp bide deviasyon varsa kbb birlikte hem sekil hemde burun içindeki bütün bozuklukları yapıyorlar.bendede solda tıkanıklık vardı kbbla birlikte girmişti doktorum burun kırılmadan burun estetiğide yapılmaz cünki yeniden hem iç hemde dışı şekillendiriliyor

of kemik kirilirsa nasil olacak kemik yerine ne koyuyorlar insanin kendi burnu gibi oluyormu ?
takma gibi olmasin sonra..siz ne zaman olmustunuz ne kadar oldunuz..
bendede tikaniklik var kesin ayni sizinki gibi hem kbb hem estetiysen girer..
nefes almada probleminiz varmi simdi yazarsaniz sevinirim..
cok kararsizim bir yandanda korkuyorum..guzellik acisindan tamamda peki ya sonrasi saglik acisindan.. :KK31:

benmde nefes sıkıntım var sağ tarrftaki kemiğim ete yapışmış birde burunmda şekl bozukluğu var kavis var estetik ve sağlık açısından çoook istiyorm zühtü hocadan randevu aldm muayene için inş herşey istediğim gibi olur...

burun yüzde en önemli bölgelerden birisi burnun güzel ve küçük olması yüze acayip güzellik katıyo arkadaşlar bende çok istiyorm ameliyat olmayı ama çokda korkuyorm ikinci üçüncü ameliyat olmak zorunda kalan çoook var neyazııki

benmde nefes sıkıntım var sağ tarrftaki kemiğim ete yapışmış birde burunmda şekl bozukluğu var kavis var estetik ve sağlık açısından çoook istiyorm zühtü hocadan randevu aldm muayene için inş herşey istediğim gibi olur...

burun yüzde en önemli bölgelerden birisi burnun güzel ve küçük olması yüze acayip güzellik katıyo arkadaşlar bende çok istiyorm ameliyat olmayı ama çokda korkuyorm ikinci üçüncü ameliyat olmak zorunda kalan çoook var neyazııki

muayne olduktan sonra buraya yazarmisin neler oldugunu sonucu filan bizede fikir olsun..
INSALLAH istedigin burunu elde edersin canim..:KK31:
su kemik kirma isi beni dusundurdu,insanin kendi vucudu gibi olurmuki o kemik yerine sonradan eklenen sey :KK25:

Zühtü beye bende burun ameliyatı olmak istiyorum, yorumlar gerçekten çok iyi genelde herkes çok memnun kalmış, ameliyat olanlar resim paylaşabilirlerse çok memnun olurum, birçok burun fazla kalkık olduğundan yapay duruyor, zühtü beyin tarzı doğal duran burun mu değil mi anlayamadım ?? yesim087@gmail.com

Zühtü beye bende burun ameliyatı olmak istiyorum, yorumlar gerçekten çok iyi genelde herkes çok memnun kalmış, ameliyat olanlar resim paylaşabilirlerse çok memnun olurum, birçok burun fazla kalkık olduğundan yapay duruyor, zühtü beyin tarzı doğal duran burun mu değil mi anlayamadım ?? yesim087@gmail.com

arkadaşım ben kime olman değil de kime olmaman konusunda yorum yapmak istiyorum.

nebil bozdoğan'a ameliyat oldum ben ve çok pişmanım. nihayi karar sizzin tabi ki ama ben tavsiye etmiyorum.
revizyon içinse serdar beyi düşünüyorum şimdilik. yani serdar öztürk'ün çok iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum ki zaten biiiir sürü güzel yorum var hakkında. zühtü demir'in de iyi olduğu konusunda bir çok yorum okudum ama hiç muayne olmadım kendisine...

Arkadaslar,

Serdar Ozturk mu Zuhtu Demir mi sizce? Benim orta kemik de duzeltilecek. Bir de biliyor musunuz mail atinca donuyorlar mi? Ilk muayeneden sonra ortlama ne kadar sure sonrasina ameliyat tarihi veriyorlar?

X