Ankara'da Bebek İçin Hacamat Yaptıran Var mı?

aaynaa

başlngc 116 gnc 75 hedef 70
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2014
30.026
28.247
Arkadaşlar ankarada bebek için hacamat yaptıran ve de olumlu sonuç alan var mı?

BİLMİYORUM CANIM FAYDASINI GÖREN DE OLMUŞ SANIRIM AMA İNSAN NEREYE KİME YAPTIRACAK GÜVENMEK DE LAZOM

Eğer araştırıp karar verdiyseniz Ankara'da evinize kadar gelip hacamat yapacak ağzı dualı işini iyi yapan bir ablanın numarasını özelden verebilirim. Ben migren sinüzit için kafamdan yaptırıyorum zaman zaman, çok faydasını görüyorum. Bebek için de bel ve kasık bölgelerinden yapıldığını biliyorum.

Eğer araştırıp karar verdiyseniz Ankara'da evinize kadar gelip hacamat yapacak ağzı dualı işini iyi yapan bir ablanın numarasını özelden verebilirim. Ben migren sinüzit için kafamdan yaptırıyorum zaman zaman, çok faydasını görüyorum. Bebek için de bel ve kasık bölgelerinden yapıldığını biliyorum.

nasil yapiyor normal vakumlu mu yoksa kesik mi atiyor ? benim kanamam durmuyor trombositlerim cok düşük.
korkuyorum o yuzden orjinali gibi yapiyosa :KK43:

nasil yapiyor normal vakumlu mu yoksa kesik mi atiyor ? benim kanamam durmuyor trombositlerim cok düşük.
korkuyorum o yuzden orjinali gibi yapiyosa :KK43:
Bana normal yapıyordu kesik tabi atıyor ama sanırım kuru kupa da yapar. Yapan kişi zaten hemşire çok uzun yıllardır çalışıyor, arayıp danisirsaniz sizin için uygun olan veya olmayan yöntemi istişare edebilirsiniz.

Bana normal yapıyordu kesik tabi atıyor ama sanırım kuru kupa da yapar. Yapan kişi zaten hemşire çok uzun yıllardır çalışıyor, arayıp danisirsaniz sizin için uygun olan veya olmayan yöntemi istişare edebilirsiniz.
ne kadara yapıyor acaba? kesik atıldığı zaman kanama falan duruyor değil mi

ne kadara yapıyor acaba? kesik atıldığı zaman kanama falan duruyor değil mi
En son 100 TL idi. Yani kan sulandırıcı ilaç falan kullanmıyosaniz kan durmama gibi bişey olmaz hiç bı şekilde. Toplamda 9 yada 7 yerinizden yapiyor, ne için istediğinizi söylerseniz özellikle o bölgelere yapar. Gerçekten bilgili bir abla ben memnunum rahatlıkla kendimi emanet ediyorum yani. Eğer ben kendimi kasarim istemem derseniz 3 yada 5 yerinizden de yapar ama inanın ben canı çok tatlı biriyim acı eşiğim de çok düşük, kan da tutar beni ama hiç sorun yaşamıyorum gözünüzde buyutmeyin

haklisiniz yaa. son care artik hacamat deneriz diger işlemlerden sonuc alamazsakk.. bide bel çektiriyorlarmiş ondan da baya hamile kalan olmus ama bilen yapan birini bulmak zor . nerden bulcaz bel çeken tecrübeli bi teyzee :KK43:

haklisiniz yaa. son care artik hacamat deneriz diger işlemlerden sonuc alamazsakk.. bide bel çektiriyorlarmiş ondan da baya hamile kalan olmus ama bilen yapan birini bulmak zor . nerden bulcaz bel çeken tecrübeli bi teyzee :KK43:
Bel çekme olayı göbek düşmesi için değil mi? Yani dediğiniz gibi tecrübeli biri kişinin göbeğine bakıyomus parmağını bastırıp anlıyomus göbek düşmüş mü falan ona göre çekiyormuş herhalde?

Bel çekme olayı göbek düşmesi için değil mi? Yani dediğiniz gibi tecrübeli biri kişinin göbeğine bakıyomus parmağını bastırıp anlıyomus göbek düşmüş mü falan ona göre çekiyormuş herhalde?

bende bu sitede okudum tekrar bulamadim .. aklimda kalan asagıdaysa kişinin yumurtaliklari rahimi olmasi gereken yere oturtuluyormus. artik nasi bi işle yapiyorlar bilmiyorum . yaptirip o ay hamile kalan bi cok kisi vardi ama herkes bilen birine gidilmesini tavsiye etmis.. nerden bulunur oyle biri hic bilmiyorum :KK43:

bu konuyu da kaç sene önce açmışım sonunda bu sene yaptırmak nasip oldu bize de eşimle yaptırdım 5. tüp bebeğe başlamadan önce bakalım inşallah şifa olur bize de

X