Ankarada balık nerede yenir?

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.268
3.002
Ankara, denize kıyısı olmayan bir şehir olmasına rağmen, lezzetli balık restoranlarına sahip bir şehirdir. Ankara'da balık yemek için önerilen bazı mekanlar şunlardır:
  1. Aspava Balıkçısı: Kızılay'da yer alan Aspava Balıkçısı, lezzetli balık yemekleri ve uygun fiyatlarıyla bilinmektedir.
  2. Beykoz Balıkçısı: Kavaklıdere'de yer alan Beykoz Balıkçısı, kaliteli balık yemekleri ve şık bir atmosfer sunmaktadır.
  3. Şarık Taraçı: Kavaklıdere'de yer alan Şarık Taraçı, kaliteli balık yemekleri, güzel bir bahçe ve şirin bir atmosfer sunmaktadır.
  4. Salmakis Balıkçılık: Tunalı Hilmi'de yer alan Salmakis Balıkçılık, lezzetli balık yemekleri ve uygun fiyatlarıyla öne çıkmaktadır.
  5. Tavernalar: Kızılay, Çankaya ve Gaziosmanpaşa gibi merkezi semtlerde yer alan Tavernalar, balık dışında deniz ürünleri ve Yunan mutfağından da seçenekler sunmaktadır.
Bu mekanlar Ankara'da balık yemek için önerilerimiz arasındadır, ancak şehirde birçok başka kaliteli balık restoranı da bulunmaktadır.

Ankara balıkçı önerileriniz var ise paylaşır mısınız?

Son düzenleme:
En meşhuru Trilye. Gitmedim ama. Ankara’yı o kadar sevmezdim ki hiç gezmezdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…