ankarada ayrıntılı ultrasyon

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
kızlar 3lü testimde hafif bir poblem var bir değerim yüksek çıktı.bende buradaki bir özel hastaneden randevu aldım cumartesi testi tekrarlayabilirim ve doktor önerirse bu hafta emekli sandığının gidebileceği bir yere gitmeliyim.sevkle gitmeliyim ve sevki işletmeliyim.çünkü çalışıyorum.ayrıca uzaktan geleceğim için gittiğim gün işimi bitirebilmeliyim.bu ultrastonu yapan eller de önemli .iiyi olmalı.nereye sevk ettireyim.şimdiden soruyorum ki doktora oraya sevk yazdırabileyim.
teşekkürler...a.s.

ankarada ayrıntılı ultrasyona giren arkadaşlar lütfen yardım edin.adres verin.yarın doktora gideceğim ve hastane adı bilmeliyim.lütfen!!!

arkadasım ben ankarada bu işin uzmanı en iyisi turkiyede tektir dedikleri birini biliorum adı eyüp ekeli ama hangi hastanededir bilemiyorum benim tavsiyem özel muayenehanesine gitmen ultrason cihazları daha yenidir ve orda daha iyi ilgilenir senle fakat güven hastanesini de cok duydum illaki hastane olsun sevk için diyosan bence güven hastanesi cok iyi onun da adını cok duydum orda sedat cömert diye bi doktor var amniosentez de de b,r numara ultrasonu da cok iyi hastanede ankaranın en iyi hastanelerinden orda emekli sandıgı falan da geciyomus bence sevkini oraya yaptır menmun kalırsın doktorun da sedat cömert olsun eger tercihin olacak olursa...guven cok iyi bir hastane hiç dusunmeden kendini sevk ettirebilirsinn

arkadasım ben ankarada bu işin uzmanı en iyisi turkiyede tektir dedikleri birini biliorum adı eyüp ekeli ama hangi hastanededir bilemiyorum benim tavsiyem özel muayenehanesine gitmen ultrason cihazları daha yenidir ve orda daha iyi ilgilenir senle fakat güven hastanesini de cok duydum illaki hastane olsun sevk için diyosan bence güven hastanesi cok iyi onun da adını cok duydum orda sedat cömert diye bi doktor var amniosentez de de b,r numara ultrasonu da cok iyi hastanede ankaranın en iyi hastanelerinden orda emekli sandıgı falan da geciyomus bence sevkini oraya yaptır menmun kalırsın doktorun da sedat cömert olsun eger tercihin olacak olursa...guven cok iyi bir hastane hiç dusunmeden kendini sevk ettirebilirsinn

inşallah yarın iyi sonuçlar alırım burdan.eyüp ekici mi?onu buradan okudum çok iyi diye.güven hastanesi özel bir hastane mi?presedurü bilmiyorum belkide şehir dışı olduğundan illede üniversite vs hastanesi olmalı.çok teşekkürler...:CüvCüv:

X