Ankara'da 7 öğrenci doğalgazdan zehirlendi.

çok ama çook acı bir durum....ALLAH RAHMET EYLESİN...
Ailelerinede sabırlar ve dayanma gücü versin....

Rabbım kımseyı evlat acısıyla sınamasın..:Saruboceq:
nasıl bır acıdır okuması ıcın gonderdıgın evladının kefenle gerı donmesı..
mekanları cennet olsun..
Allah ım aılelerıne sevdıklerıne sabır versın..:Saruboceq:
cok uzgunum..senağlama

Ah icim yandi onlari oyle gorunce, o abla nasil dio seni birakmasaydim keske diye gitme dedim diodu aglarken feryat ederken ayakabilari operken, icim gitti agladim dondum tuglerim diken diken oldu, o an yemek yiyorduk dondum kaldim agladim
biz boyle isek aileleri nasildir yarabbi nasil bi acidir bu nasil, cok kotu cok fena 7 tane kardes 7 tane cocuk, kardesimin yaslari yarabbi ne zor bu ne zor,
Allah'im ailelere sabir versin, geride kalnlarin cani sag olsun,
mekanlari cennet olsun insallah (

Allah rahmet eylesin, herbiri üni okuyodu kimbilir nasıl hayalleri vardı, aileleri nasıl gurur duyuyodu onlarla, gencecik yaşta gittiler.
Allah kalanlara sabır versin. haberleri gördükçe sinirim bozuluyo zaten bi gazzeyi gösteriyo bi bu haberi. artık haber izlemiycem çok etkileniyorum.

:çok üzgünüm::çok üzgünüm: hepimizin içi yandııı.........allah ailelerine sabır versın suçlu olanlarda en kısa zamanda cezasını çeksinnnnnn.. bundan daha kotu ne alabılırkı alleh kımseye yaşatmasın benneyaptımki

İçim yandı izlerkensenağlama yeni yıla yeni umutlarla yepyeni hayallerle girmişlerdi
ama belki ihmal belki alın yazısı bir şekilde yitip gittiler.
Allah mekanlarını cennet eylesin ailelerine sabır versin.
Nasıl bir acı yarabbim kimseye yaşatmasın evlat acısını.....senağlama

öncelikle yuvalarına yakınlarına düştü acı sonrada tüm türkiye ye . onlar yaşamların baharında hayat veda etti acı bir biçimde hemde. allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inş. yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyorum . umarım sorumlular bulunur. istifa ederek bu ihmalden ve atılan iftira nın sonucundan kaçılamaz

gercekten içimiz yandı haberlerde gördüğümüzde.gözyaşlarımı tutamadım.gencecik hepsi ne hayalleri umutları vardı.Allahım sabır versin ailelerine.evlat acısı kolay değil.Allahım sen sabır ver,mekanı cenent olsun hepsinin

ateş düştüğü yeri yaktı. o haberi duyunca çok ağladım. benim oğlumda başka şehirde okuyor. ağlayarak onu arama ihtiyacı hissettim. içim yandı. oğlumda haberi izliyormuş. şimdi annem ağlayarak beni arar demiş ve ben aramışım. hepimizin evladı var. allah onları esirgesin. o çocukların ailelerinede büyük sabır versin. çok zor. aklıma geldikçe gözyaşlarımı hala tutamıyorum.

içim yandı sanki kendi kanımmış gibi haberler bitene kadar ağladım...
benimde ayrı ayrı şehirlerde üniversitede okuyan 4 tane kuzenim var biran onlar aklıma geldi böyle bi haberi duysam naparım diye..
o mahlukat ankara doğalgaz başkanının kınıyorum sanki kedilerden bahsedermiş gibi hiç umursamadan konuştu...umursamaz tavırlar ,ceset demesi çok sinirime dokundu..allah mekanlarını cennet etsin.

Allahım hepsini cennetine alsın.
Orda da hep birlikte olsunlar.Unutmamak gerekir ki asıl dünya orasıdır.onlar cok erken gittiler ama umarım böyle bir hata bu olanlardan sonra bir daha tekrarlanmaz.Gencecik insanlar ihmal yüzünden ölmez.Bu olaydan cok fazla etkilendik haliyle ya aileleri nasıl günler geciriyorlardır kimibilir...

senağlamaMekanları cennet olur inşallah. İçlerinden Tarık Şükrü Yılmazı bizzat tanıyordum.Arada sohbetlerimiz olurdu. Çok efendi, güler yüzlü bir çocuktu.TV de resmini görünce inanamadım o değildir dedim. Şimdi her an karşımda gibi bir his var. Çok etkilendim çokk.Ailelerinin başı sağolsun. Bu sorumsuz kişiler cezasını bulmalı...senağlamasenağlamasenağlama

tarifi edilemez bir acı
nasıl iş bu anlayamıyorum, insan hayatı bukadarmı ucuz

ya çocuklara atılan iftira inanın o ailelerin durumunu düşünemiyorum
çocuklarına mı yansınlar yoksa saçma sapan insanları ağızlarından düşünmeden çıkan cümlelerimi? Hangisine üzülsünler

rabbim hepsinin toprağını bol, günahlarını affetsin

hepsi pırlanta gibi çocuklar

Arkadaşlar, içeri girdiğimizde karşılaştığımız görüntü çok acıydı.... Ha bir de unutmadan, bazılarının belden yukarısı da çıplaktı !!!

O surat ifadesini, o yamuk, pis ağzını, o söylediklerini hayatım boyunca unutamam sanırım. Bu topraklarda böyle iğrenç, böyle çirkin, böyle vicdansız, böyle rezil, aşağılık insanlar yaşıyor işte...
Ya diyelim ki çıplaktı, ee ne değişir? Bunu söylemekle neyi ima ediyosun?
Fakat daha da beteri, kapıyı açan çilingir ve ilk giren polislerden alınan bilgiye göre gençlerden hiçbiri yarı çıplak da değilmiş! Yani kurumuna ve kendine zeval gelmesin diye iftira atıyor sivri zeka!
Çünkü onun gelişmemiş, tiksinç dünyasında gençlerin kızlı erkekli aynı ortamda kalmaları ölümlerden daha öncelikli bir haberdir. Çünkü aslında çoğunun din arkasına sakladığı aynı uçkur davasıdır. Allah korkusuyla zaptedebilenler zaptediyor kendini, zaptedemeyen Hüseyin Üzmezgilleri görüyoruz. Allah korkusu olan halleri böyle, ya bi de olmasa?

Adam iftirasını attı, cinsel imalarda bulundu, bir bardak soğuk suyunu içti ve cumaya gitti! Şaka gibi yaa!
Ya sen hangi temiz duygularla namaza duruyorsun ki?
Ya ne dini, ne cenneti, bi defa sen insan değilsin ki!
Malesef o çocuklar gitti geri gelmez,
Sen katran karası beynini ve nasırlı kalbini gösterdin bize Veysel Karani efendi!
Sayende bir kere daha, kimlere emanetiz şu ülkede, diye düşünüyor insan senin suratına baktıkça... Eğer bir allah varsa, tez zamanda senin belanı versin Veysel Karani Demir. Böyle iftiracı, çamur atıcı, vicdansız, duygusuz müslümanlık olmaz olsun.

Ailelerin başı sağolsun

+1000
+1000
+1000
+1000

Manisalı olan 2 gençten biri çok yakın arkadaşlarımdan biriydi.
Telefon gelince inanamadım. :1no2: senağlama senağlama
Daha yılbaşı günü duymuştum sesini,gündüz uzunca konuşmuştuk telefonda. senağlama
Dedikleri kulağımda çınlıyo hala,son konuşmamız olacakmış meğer... :a015:
Cenazesinde mahvoldu herkes,mahvolduk,boğazım düğüm düğüm hala... senağlama

Mekanın cennet olsun canım arkadaşım... :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…