Ankarada 29 mayisda doğum yapan varmi?

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
475
20
slm mayıs anneleri ben aslında ekim annesiyim ve ankarada yaşıyorum ve 29 mayıs hastanesine gitmeyi düşünüyorum..aranızda burda doğum yapan hastane hakkında bilgisi olan varmı?
bu arada bebeklerinizle bir ömür mutluluklar dilerim..:nazar::nazar:

Canım ben orada sezeryan oldum..

Eşim orada ameliyat olmuştu ve çok memnun kalmıştık..O yüzden tercih etmiştim. Ben kendimi normal doğuma hazırlıyordum ama son anda apar topar sezeryana aldılar. Gerçek şu ki ben sezeryan hakkında hiç araştırma yapmamıştım, sezeryana girerken beni çok fazla bilgilendirmediler ve ilk gece hemşire hiç ilgilenmedi diyebilirim. O ilk gece ıhlamuru getirmedikleri için ( bahaneleri de yemekhanenin kapanmasıydı) ve hemşire beni yürütmediği için ben gaz çıkaramadım ve inanılmaz sıkıntı çektim..Bir de orda ufak tefek insanın sinirini zıplatan bir hemşire var..Suratı beş karış resmen devlet hastanelerindeki hemşireler gibi..Onu şikayet edecektim ama yanımdakiler boşver ekmeğine mani olma dediler..Velhasıl ben memnun kalmadım.Eşime gösterilen ilgi bana gösterilmedi...Tabi bunda ilk gece yanımda kalan kayınvalidemin beceriksizliğide eklenince sonuç bol bol sancı ve gözyaşı oldu..Ama yinede orada doğum yapmayı düşünüyorsan doktorunu ve hemşireleri sıkıştır. Herşeyi sor kafana takılan hiçbirşey şey kalmasın. Bu arada ameliyathane ekibi ve çocuk doktorları çok sempatik. Ayrıca Fatma Hemşire diye bir hemşire hanım var o gerçekten ilgili ve bilgili bir hanım..Benim arkadaşım normal doğum yaptı o memnun kalmış..Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım.. Bu arada sezeryan 1400 normal doğum 900 Ytl idi orada..SSKlılara yani..

ssklılara baya pahalıymış normal ücreti almışlar sizden birde ssk dan alıcaklar aynı parayı ohhhhh ne alaaaaa.bende özel hastanede yaptım 850 ytl 3 günlük özel odada içindeydi ablam orda çalıştığı için yarısını ödedim.

X