Ankara Vajina daraltma

ucurum24

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2021
15
1
32
Merhaba Ben ankarada yasiyorum.Vajina daraltma ameliyati olmak istiyorum
Ankarada bu ameliyati yaptiran ve memnun kalan varsa lutfen tavsiyelerini yazabilir mi?
Baya doktor buldum ama yorum hic bulamiyorum
Fiyatlari da baya yuksek,o yuzden yorumunuza ihtiyacim var

Ben yaptırdım 2 normal dogum yaptım doktorum çok ilgiliydi memnun kaldım labioplasti ve daraltma ikili kombin yaptırdım memnun kaldım

Ben yaptırdım 2 normal dogum yaptım doktorum çok ilgiliydi memnun kaldım labioplasti ve daraltma ikili kombin yaptırdım

26 gün oldu muayenede istediğim darlıkta oldugunu hissettim ama denemedim henüz, o yüden kanama olmadı simdilik. Mamak natomed hastanesinde hem labioplasti hem vajinoplasti 2sini 6000e yaptırdım cok memnun kaldım doktorum ahmed hicran fakraden, görüntü olarakda memnunum doktorun illa tanınmış olması gerekmiyor bu doktor seminerler vermiş eğitimlere katılmış daha önce bi çok kez yapmış başarılı olmuş yorumlardan da araştırdım bende memnun kaldım fiyatı da uygun düşünürseniz bakabilirsiniz

Ozel hastane mi
Benim sorduklarim baya baya yuksek fiyatlar diyo ya 8-12bin arasisonuc kotu olsa para hem maddi kaybin verdigi bunalim hemde daraltmanin olmamasi bunalimi olcak
Hemen arastiyorum doktoru

Beni çok zorlamadı dikişlerde ödem oldu perine bölgesinde şişlik oldu batikonla temizledim antibiyotiğimi kullandım sorun yasamadım. Evet piyasalardaki fiyatlar pahalı. Cok para verip hüsrana ugrayan cok, hersey gönlünüzce olsun fiyatta cok önemli yapılan işte çok önemli, ben memnunum sizde araştırın bakın görüşün içinize sinerse yaparsın cok kolaylık sagladı doktorum her süreci bilgilendirdi ameliyat oldum kabızlık sorunu yasadım dr a yazdım sagolsun hemen hap yazdı, probiyotik hapı kullandım Ayrıca kalcamda sivilce vardı iltihaplı sagolsun ilac istedim whatsapptan hemen recete oluşturup resmini attı. Doktor seciimi cok önemli bütcenizi belirleyin doktorları belirleyin görüşün hangisi aklınıza yatarsa onda olursunuz

Peki özel olcak biraz ama denediğinizde sonucu beğenip beğenmediğiniizi denyazabilir misiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…