Ankara Üroloji Öneri

Kbay

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2021
6
2
31
Merhaba, çocuk istiyoruz ancak eşimin sperm analizinde hareket yetersiz olarak görüldü(Tamamen hareketsiz değil, yalnızca az bulundu). Bir takım takviye ve ilaçların ardından büyük bir ilerleme olmayınca tüp bebeğe yönlendirildik. Transfer sonucu negatif oldu. Tüp bebeğe gitmeden önceki üroloji doktorumuz doğal yolla da olabilir şeklinde bilgi vermişti. Benim diyabetim var ve tüp bebek tedavisindeki hormonlar düzenimi çok bozdu, bu yüzden tekrar gitmekten çok çekiniyorum. Şimdi tüp bebeği tekrar denemeden önce Ankara'da gidip memnun kaldığınız veya duyduğunuz iyi bir üroloji doktoru varsa öneri almak istiyorum. Özellikle sperm var ama hareketi az denen ve doğal yolla gebelik için tedavisinden memnun kaldığınız doktor varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba benim eşimde de aynı sorun vardı. 2 tüp bebek olumsuz sonuçlandı. Doğal yolla oldu oda erkek faktörlü sorun nedeniyle kalbi durdu. Daha sonra tekrar tüp bebek tedavisine başladık. Doktorum Üroloji doktoru Ahmet Hakan Haliloğlu na yönlendirdi. Daha önce de üroloji doktoruna gitmiştik ama kendisi farklı ilaç vs vermişti. eşimde hareketlilikte artış olmuştu. Ben kendisini tavsiye ederim .

G Glsndmr89 Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Ömer Faruk Karataş varmış bir de bu doktoru duydunuz mu açıkçası ben de ikisi arasında kalmıştım.

Rica ederim 🙏 Hayır duymadım kendisini maalesef . Daha önce bilgi hastanesi ve başkent hastanesine gitmiştik üroloji bölümüne ama memnun kalmadık. Eşim de Hakan hocadan memnun kalmıştı

Biraz daha araştırmayı düşünüyorum, inşallah hepimiz için hayırlı ve güzel gelişmeler olur :)

Merhaba, çocuk istiyoruz ancak eşimin sperm analizinde hareket yetersiz olarak görüldü(Tamamen hareketsiz değil, yalnızca az bulundu). Bir takım takviye ve ilaçların ardından büyük bir ilerleme olmayınca tüp bebeğe yönlendirildik. Transfer sonucu negatif oldu. Tüp bebeğe gitmeden önceki üroloji doktorumuz doğal yolla da olabilir şeklinde bilgi vermişti. Benim diyabetim var ve tüp bebek tedavisindeki hormonlar düzenimi çok bozdu, bu yüzden tekrar gitmekten çok çekiniyorum. Şimdi tüp bebeği tekrar denemeden önce Ankara'da gidip memnun kaldığınız veya duyduğunuz iyi bir üroloji doktoru varsa öneri almak istiyorum. Özellikle sperm var ama hareketi az denen ve doğal yolla gebelik için tedavisinden memnun kaldığınız doktor varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
Benim eşim hipo hipo hastası yani tedavisiz sperm çıkışı hiç olmuyor(azosperm) geçen yıl ahmet hakan haliloğluna gittik ve tedaviye başladık ısrarla bize doğal yolla olmasını bekleyin dedi ben dinlemedim aceleci davrandım ve tüp bebek deneyimim hüsranla sonuçlandı(centrum tüp bebek merkezinde tedavi gördüm asla önermiyorum). Ara vermeden tekrar ahmet hakan hocada tedaviye başladı eşim 0(sıfır) olan sperm sayısı 3 aylık iğne(meriofert+ovitrelle) tedavisi sonrası 2 milyona çıktı tabi bu iğnelerin yanında fenodad diye bi takviyede kullandı. Size tavsiyem hiç düşünmeden Ahmet Hakan Haliloğlundan randevu alın ve tedaviye başlayın. Biz ufuk üniversitesi Rıdvan ege hastanesinde tedavi görüyoruz salı ve perşembe günleri hasta bakıyor hoca. Bilgilerinize..

X