Ankara tıp da ameliyat olan varmı ????

hurishuris

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2010
36
0
Arkadaşlar ankara tıpda ameliyat olan varmı acaba ??? Bende ameliyat olcam ama iyi bi doktor olsun istiyorum bildiğiniz iyi bir doktor var mı ????

Arkadaşlar ankara tıpda ameliyat olan varmı acaba ??? Bende ameliyat olcam ama iyi bi doktor olsun istiyorum bildiğiniz iyi bir doktor var mı ????

bana tavsiye edilen 2 doktor doç. dr. savaş serel ve prof. dr. zeki can. onlara henüz gitmedim, belki gitmem de. ben kendim intten bulup xxxxxxxxxx'e gitmiştim. burda ilk burunları güzel yaptığı söyleniyor, ama benim revizyon olacağı için kabul etmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
bana tavsiye edilen 2 doktor doç. dr. savaş serel ve prof. dr. zeki can. onlara henüz gitmedim, belki gitmem de. ben kendim intten bulup xxxx gitmiştim. burda ilk burunları güzel yaptığı söyleniyor, ama benim revizyon olacağı için kabul etmedi.
tamam cnm teşekr ederm bende şimdi nebil beyle görüştüm onunla görşmeye gitcem hafta içi çok iyi oldugunu duydum bakalım artık sıkıldım valla doktor aramaktan hem nebil bey hemen yapcak ameliyatı ileri bi tarihede atmıomuş ....

Son düzenleyen: Moderatör:
tamam cnm teşekr ederm bende şimdi nebil beyle görüştüm onunla görşmeye gitcem hafta içi çok iyi oldugunu duydum bakalım artık sıkıldım valla doktor aramaktan hem nebil bey hemen yapcak ameliyatı ileri bi tarihede atmıomuş ....

çok iyi anlıyorum seni cnm, tecrübelerini paylaşırsan sevinirim.

cnmm ankara tıp derken araştırma hastahanesinden bahsediyorsun demi..
eger öyleyse mesela benim oldugum yerde araştırma hastahanesi.. iki doktor vardıııı ikiside doçentt... benim oldugum süper buurnlar yapıyor ama digerinin yaptıgı burunlar çok kötü hep aglayarak geliyordu hastaları...onun içinnnn hastalarıyla falan görüşşşş zaten iyi bi doktorsa inan muayen olmaya gittiginde en az 3-4 hastasını görmen lasım..ben amlyt olcagım güne kdr ortalama 20 hastasını gördüm cnm hepsinide çok begnmiştim:)

cnmm ankara tıp derken araştırma hastahanesinden bahsediyorsun demi..
eger öyleyse mesela benim oldugum yerde araştırma hastahanesi.. iki doktor vardıııı ikiside doçentt... benim oldugum süper buurnlar yapıyor ama digerinin yaptıgı burunlar çok kötü hep aglayarak geliyordu hastaları...onun içinnnn hastalarıyla falan görüşşşş zaten iyi bi doktorsa inan muayen olmaya gittiginde en az 3-4 hastasını görmen lasım..ben amlyt olcagım güne kdr ortalama 20 hastasını gördüm cnm hepsinide çok begnmiştim:)

haklısın cnm.senin fotolara baktım çok güzel olmuş doktorunun ismini ve nekadara ameliyat oldugunu yazabilirmisin cnm

X