Gelinbaşı ve Gelin Tacı Ankara Sincan'da gelin başı ve porselen makyaj için en iyi kuaför?

mucizegibisin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2012
333
242
Kızlar Ankara'da yaşamıyorum sincanda iyi bir kuaför önerirseniz çok sevinirim internetten araştırdım ama düzgün bir kuaföre rastlamadım henüz

mrb canım ben de yıllardır sincanda oturuyorum. Ankaranın tunalıdaki zabit polatından bahçelideki stüdyo vsine kadar en pahalı kuaförlerini gezdim yıllarca. Sincandaki Çağlar kuaför hepsine bin basar. Boyası,röflesi kesimi, kırık fönü çok güzeldir. Saçımı orda yaptırıp tunalıda gezerken saçınızı kime yaptırdınız diye soran çok oldu...Ben de nişanlıyım gelinbaşımda inşallah Mahir Abiye gideceğim, eşi de cilt bakım uzmanıdır Emel Hanım, makyajı, kaş alımı çok güzeldir... Gözüm kapalı tavsiye ederim canım

başkent kuaför varmış bir de boyasını falan öneremem ama topuzları falan çok güzelmiş diyor

başkent kuaför varmış bir de boyasını falan öneremem ama topuzları falan çok güzelmiş diyor
ben gittiğim yerde boyamıda yaptırmak ıstıyorum cunku sacıma belkı postıs ıhtıyacı olabılır hepsını bır yerde olsun ıstıyorum elvankent de olabılır ıyı bır yer varsa

fiyatı çok pahalı değil sanırım geçen nişan başına 80 demiş görümceme. toplu indirim falan da yaptırırsın bi git konuş istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…