ANKARA ŞEHİR HASTANESİ AŞILAMA SÜRECİ

beyza2407

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2021
147
36
26
Merhaba,

Ankara Şehir Hastanesinde aşılamaya başlayacak olan varmı ?
Gelin birbirimize destek olalım. Süreçleri beraber konuşalım.

Açıkcası yarın belli olacak galiba tam doktor bende bilmiyorum önerisi olacak varsa olsun

peki sen neden o hastaneyi seçtin benim üni hastanesine gidiyorum yaşadağım şehirde başka şansım yok malesef
Bir tanıdık vasıtası ile gittim o hastanede çalışıyordu.
Normalde Hacettepe hastanesinde işlemler başlayacaktı ama.

Bende aşılama yatircaktim ama doktor yumurtaların çatlamış gerek yok aşılamaya dedi bu ay böyle deneyelim olmazsa bidahaki aya yaparız dedi bekliyorum bakalım.

Aminnnnn inşallah canım. Benim maalesef olumsuz oldu üstelik kist yapmış bu ay aşılama iptal oldu
Üzülme böylsi hayırlı demekki benim çatlatma iğnelerinde her ay kist oluştu diğer ay yada 2. ay kendiliğinden gidiyor hatta en sonunda çok büyük 8cm acil ameliyata almam lazım dedi doktor ama ben gittiklerini söylediğimde gözetim altında tuttu 2 ayda o bile gitti sadece zaman kaybı oluyor başka bişi değil

Üzülme böylsi hayırlı demekki benim çatlatma iğnelerinde her ay kist oluştu diğer ay yada 2. ay kendiliğinden gidiyor hatta en sonunda çok büyük 8cm acil ameliyata almam lazım dedi doktor ama ben gittiklerini söylediğimde gözetim altında tuttu 2 ayda o bile gitti sadece zaman kaybı oluyor başka bişi değil
Aynen öyle ama yapcak bişey yok beklemekten başka

Hayırlı olsun sizin için inş nasıl geçti ağrınız oldumu bide hangi dok dittiniz bende ankar düşünüyorum
Şöyle izah ediyim yapılırken hiç acı hissetmedim ilk gün adet ağrısı gibi ağrım oldu belim ağrıdı o kadar ikinci gün öyle cok ağrım vs olmadı bu sabah 3. Gün bel ve kasık ağrım var. Drdevlet hastanesi olduğu için hangi hoca boş ise o hocaya gittim (yaz dönemi olduğu için izin süreclerinde hepsi) özelde hocalar takip ediyor böyle durumları ama.

X