Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara oyun grubu

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

ogretenanne

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2017
1
1
37
Merhabalar, ben sınıf öğretmeniyim. 16 aylık bir oğlum var. 5 yıl özel eğitim alanında zihin Engelliler Sınıf öğretmeni olarak çalıştım. Daha sonra bebeğim olunca onunla ilgilenmek üzere işten ayrıldım. Şimdi de oğlumun birlikte oynayabileceği akranlarıyla bir oyun grubu kurmayı düşünüyorum. Bu yaşlarda hem çocukların sosyalleşme becerilerini geliştirmeleri hem de gelişim dönemlerine uygun eğitici aktiviteler yapmalarını sağlamanın onlar için çok yararlı olacağını düşünüyorum. Bunun için evimin bir odasını uygun bir şekilde düzenleyerek çalışmayı planlıyorum. İçerik olarak yaş grubuna uygun İngilizce, resim, müzik, dans aktiviteleri ile sosyal yaşam becerilerini içeren etkinlikler olabilir. Böyle bir ortamda çocuğunuzun da paylaşımda bulunmasını, eğlenerek öğrenmesini istiyorsanız görüşebiliriz..

Ankara'da nerede oturuyorsunuz? benim de 25 aylık bir oğlum var, oyun grubu arıyorum onun için. Biz Bağlıca'dayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…